Droga
filtry oleju
Bloger: cuatrok77
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zima zbliża się do nas nieubłaganie

Cieszy jedynie najpewniej tylko dzieci, bo dla dorosłych jest to najmniej lubiana pora roku.


Zima zbliża się do nas nieubłaganie

Opady śniegu, niska temperatura, ciężkie warunki na drogach to zmora większości dorosłych, a szczególnie posiadaczy aut, którzy dzień w dzień dojeżdżają do pracy.
Serwis samochodowy
Bloger: InSapphoWeTrust
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak przebiega z reguły proces likwidacji szkód komunikacyjnych w sytuacji kiedy się korzysta z polisy OC sprawcy

Jazda samochodem wiąże się również z ogromną odpowiedzialnością za samego siebie i innych kierowców. Czasem wystarczy nawet niewielka chwila rozkojarzenia albo co gorsza złamanie przepisów, żeby stać się sprawcą wypadku. Niestety często może się to skończyć różnymi obrażeniami, a jeżeli nawet nie, to pozostają uszkodzone samochody. I to przeważnie i poszkodowanego i sprawcy, bo nawet niewielka stłuczka może wymagać kosztownego naprawiania.
tuning
Bloger: Farrell Small
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

wzrost mocy napędu

Tuning auta typowemu kierowcy kojarzy się z zamontowaniem spojlerów, chromowanych nakładek na końcówkę wydechu, nisko profilowych opon, lub też przyciemnieniem szyb. Jest dobrana metoda, by ulepszyć wydajność silnika w samochodzie, czyli chip tuning. Profesjonalnie wykonany, w dużej mierze podwyższa wygodę i bezpieczeństwo jazdy, bez ryzyka uszkodzenia napędu.
budownictwo
Bloger: César
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Porady na to, jak trzeba zbudować autostradę?

Budownictwo to jedna z większych branż technicznych powiązanych z działalnością człowieka, jest ono również jednym z najbardziej materiałochłonnych branż produkcyjnych. Przy stawianiu różnych obiektów budowlanych - czy to lądowych, czy też wodnych, konieczne są duże ilości surowców, które są stosowane na przykład przy wylewaniu dróg, autostrad, mostów czy też linii kolejowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.