Zima zbliża się do nas nieubłaganie

Cieszy jedynie najprawdopodobniej tylko dzieci, bo dla dorosłych bywa to najmniej lubiana pora roku.


Opady śniegu, minusowa temperatura, ciężkie warunki na drogach to zmora bardzo dużej liczby dorosłych, a zwłaszcza właścicieli samochodów, którzy dzień w dzień dojeżdżają do pracy.


filtry oleju
Bloger: cuatrok77
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Inne artykuły

W jaki sposób prawidłowo przygotować się do zakupów w Poznaniu, żeby były one faktycznie bardzo owocne?

perfumy
Bloger: Olga Filonenko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Poznań jest rozpoznawanym i lubianym miastem, jednym z największych w Polsce, do którego każdego roku przeprowadza się bardzo duża liczba osób z sąsiednich miasteczek i wsi, licząc że w większym mieści będą mogli wyszukać dla siebie lepszą pracę, poznać interesujących ludzi lub studiować upragniony kierunek. Poznań, z racji ogromnej liczby centrów handlowych, to także doskonałe miejsce na zakupy. Jak się do nich przygotować, żeby mieć gwarancję, że ostatecznie będą rzeczywiście zadowalające?


W najgorszej sytuacji bywają Ci, którzy nie posiadają garażu, bo wyruszenie autem w drogę bywa faktycznie długie, bo warunki pogodowe skutecznie potrafią utrudnić taki wyjazd. No i to jasne problemy z uruchomieniem auta, bo przy minusowych temperaturach nawet bardzo dobre auto ma możliwość mieć z tym kłopot. Ci, którzy mają swoje auto na parkingu powinni przed sezonem zimowym zadbać nie tylko o opony zimowe, lecz również o filtry oleju.


podróż
Na podstawie danych z: pixabay.com


Ich rola jest rzeczywiście bagatelizowana. Zwłaszcza mają wpływ na wydajność olejów silnikowych dzięki czemu chronią sam silnik. Powinno się w tym punkcie zaproponować filtr mann (sprawdź infromacje o filtrze do manna) zaopatrzony w skonsolidowane ogrzewanie dwustronne. Jest on bardzo proponowany w okresie zimowym, ponieważ gwarantuje pewny rozruch nawet w najniższych temperaturach, a jak ważna bywa to rzecz, wie o tym każdy kierowca. Jeśli i Ty wymienisz swój filtr (sprawdź filtry donaldson) na filtr mann (tutaj o filtrze oleju) możesz mieć zagwarantowanie, że Twój pojazd choć bez garażu nigdy nie będzie miał kłopotu z rozruchem.


Pomyśl o tym przede wszystkim że nie jest to bardzo duży wydatek.


Należałoby o takie sprawy zadbać jeszcze zanim temperatura spadnie faktycznie bardzo nisko.
2020/11/11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.