wzrost mocy napędu

Tuning wozu przeciętnemu kierowcy kojarzy się z zamontowaniem spojlerów, chromowanych nakładek na końcówkę wydechu, nisko profilowych opon, lub też przyciemnieniem szyb. Istnieje właściwa strategia, żeby ulepszyć parametry napędu w wozie, czyli chip tuning. Profesjonalnie wykonany, znacznie podnosi wygodę i bezpieczeństwo jazdy, bez ryzyka uszkodzenia motoru.


tuning
Bloger: Moto "Club4AG" Miwa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Chip tuning to zwiększenie siły i momentu obrotowego napędu, przy jednoczesnym obniżeniu stopnia spalania. Zasadniczą zaletą chip tuningu jest sprawienie wozu w wyższym stopniu dynamicznym.

Poszukujesz nowych postów na ten intrygujący temat? Namawiamy więc do przeglądnięcia nowej strony. Jak to zrobić? Wejdź na łącze do witryny (www.magazynauto.pl/wiadomosci/aktualnosci).

Zwiększenie parametrów motoru przez chip tuning nie musi być duże, ażeby osiągnęło oczekiwania.

Bazą porządnie sporządzonej modyfikacji jest analiza stanu technicznego napędu. Należycie sporządzona modyfikacja polega na skrupulatnym dopasowaniu pracy napędu w taki sposób, ażeby nie był przeciążony. Każde podzespoły pojazdu komponują jedną, dokładnie współdziałającą ze sobą całość. Profesjonalny technik wie, że powinno się mieć ogromne wyczucie, w jakich wariantach i w którym stopniu jest możliwość dokonać przeróbki, nie wolno mieszać się w fabryczne ustawienia.

Istnieją takie modele samochodów, które w stosunku do swojej masy dysponują zbytnio małym zapasem mocy i momentu obrotowego, przez co za bardzo długo odpowiadają na pedał gazu. Utrudnia to wjeżdżanie na pagórki i wykonywanie manewrów wyprzedzania, co w dużej mierze obniża poziom bezpieczeństwa jazdy. Z owych powodów można się zdecydować na chip tuning.

Jakakolwiek ingerencja w seryjny samochód mająca na celu każdą przemianę parametrów technicznych potrzebuje całościowej, specjalistycznej znajomości, także w pełni zaopatrzonego zaplecza technicznego.

Nie zwlekaj! Jeżeli zaciekawił Cię ów artykuł, to na następnej witrynie znajdziesz dalsze newsy (https://www.mercor.com.pl/pl/produkty/zabezpieczenia-konstrukcji/systemy-p%C5%82ytowe/) na lubiany przez siebie opis.auto po tuningu
Bloger: Automobile Italia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Chip tuning to elektroniczne powiększenie mocy napędu samochodu. Dostarcza zadowolenie z jazdy i powiększa bezpieczeństwo na drodze. Chip tuning polega na zagospodarowaniu rezerw, które zostawił producent.
Decydując się na ten zabieg na prywatnym wozie, trzeba dokładnie sprawdzić komu go powierzamy. Kiepsko przeprowadzony chip tuning kończy się uciążliwymi następstwami. Tych zmian bez badań na hamowni nie da się właściwie sfinalizować.
2021/05/04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.