Pasja moto
maszyny rolnicze
Bloger: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Garść faktów maszynach do prac polowych

W krajach Europy Zachodniej wprowadzenie maszyn do rolnictwa zaczęła się już w XIX wieku. W naszym kraju zajęło to więcej czasu. Pomimo danego opóźnienia polskie rolnictwo niezwykle ekspresowo było w stanie dogonić rolników z Europy Zachodniej. Aktualnie nie ma już gospodarstw rolnych, w których spora część pracy realizowana jest ręcznie.
Firma transportowa TSH Polmar
Bloger: TSH Polmar
Na podstawie danych z: TSH Polmar

Firmy transportowe a serwisowanie TIRów.

Transport drogowy w naszym kraju rozwinął się z bardzo ekspresowym tempie. Polskie firmy transportują przy pomocy tirów i samochodów wielkogabarytowych towary w obrębie całej Unii Europejskiej i nie tylko. Intratność tego biznesu jest ogromna, negatywem są jednak często uczęszczane przez tiry drogi, na całe szczęście obowiązują postanowienia prawne, które regulują poruszanie się wielkogabarytowych pojazdów po drogach.
traktor
Bloger: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co mogłoby ucieszyć posiadaczy nieco starszych samochodów?

W sklepach motoryzacyjnych można zakupić wiele elementów, w które można dodatkowo wyposażyć auto. Niektóre z nich są zasilane wprost z gniazdka zapalniczki oraz służyć przykładowo do chłodzenia kierowcy czy też jego pasażera.


Co mogłoby ucieszyć posiadaczy nieco starszych samochodów?

Są dla przykładu różne maty samochodowe, które, zależnie od ich wersji, potrafią zaciekawić właścicieli aut, które nie mają funkcji podgrzewanego fotela lub klimy.
opel corsa
Bloger: Crosa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wykładziny samochodowe - niepowtarzalne ozdoby, lecz i nie tylko!

Samochód to dla wielu z nas nie jedynie środek transportu, lecz również i sposób na wyrażenie "siebie". Jak to jednakże byśmy nie spoglądali na nasz samochód, jedną rzecz jesteśmy zmuszeni zawsze czynić - dbać o nie, by mogło działać nam jak najdłuższy czas.
chłodziwo

Jeżdżenie autem – czy to rzeczywiście takie łatwe? Przyznaj - do której z dwóch grup kierowców Ty się zaliczasz?

Obecnie praktycznie każdy z nas porusza się autem. Zwykle tuż po osiemnastych urodzinach zapisujemy się na kurs prawa jazdy. Ambitnie uczymy się przepisów, znaków, dowiadujemy, w jaki sposób działa auto, poznajemy dziwaczne związane z tym zagadnienia typu „chłodziwo”, a następnie denerwujemy się przed kolejnymi egzaminami.
białe auto z bagażnikiem na dachu
Bloger: pirhan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Bagażniki i boxy jako dodatki samochodowe, które gruntownie powiększają objętość bagażową

Keeway, jako marka wyższej klasy produktów, zdobyła dużą rozpoznawalność i przekonała wielu klientów na świecie wskutek rzetelności i jakości, atrakcyjnemu wzornictwu w konkurencyjnej cenie. Skutery Keeway, stworzono, żeby dostarczały radość doskonałej wygody w czasie jazdy.
wykładziny samochodowe
Bloger: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podarek dla kierowcy - akcesoria samochodowe dla każdego

Prawdopodobnie każdy posiadacz czterokołowca uwielbia czasem coś w nim zmienić. Akcesoria do samochodu to doskonały pomysł na zrobienie kierowcy miłej niespodzianki, niekoniecznie kosztownej.
powietrze
Bloger: Chevrolet

Co to są maty samochodowe hurtownia oraz jakie bywają ich rodzaje?

Nie tylko właściciele taksówek winni posiadać schludnie w swoich pojazdach. Także zwykli obywatele powinni troszczyć się o to, aby był tam porządek.
paliwa
Na podstawie danych z: pixabay.com

Dodatkowy bagażnik samochodowy - na tył lub dach samochodu

Czym jest bagażnik w samochodzie każdy wie - bywa to miejsce, w którym możemy przewozić wszelakiego typu rzeczy, o ile oczywiście się one tam pomieszczą, oraz czy przypadkiem nie poniszczą go (mówimy tu o środkach niebezpiecznych, które muszą być przewożone w bardziej specjalnych bagażnikach, które są przystosowane do nich).
Bloger: Lancia

Akcesoria do samochodu

Z pewnością nie potrafimy już sobie wyobrazić życia bez własnego auta. Od chwili zjawienia się tego wynalazku, samochód jest obiektem pożądanym przez ludzi na całym świecie. Kupno swojego auta to swoiste wejście w dorosłość. Jesteśmy wówczas niezależni i wniebowzięci.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.