Pasja moto
Tir z naczepą
Bloger: Trevor King
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na czym może opierać się dzierżawa i jak się do tego przygotować? Czy ten motyw jest dla nas? Co trzeba wiedzieć?

Poprzez umowę wynajmu ktoś kto dzierżawi deklaruje, że zobowiązuje dzierżawcy wskazaną rzecz do wykorzystywania. Tak samo, wiąże się to z pobieraniem pożytków w tym czasie, z kolei dzierżawca za to płaci wcześniej ustalony czynsz. Jak przygotować umowę wydzierżawienia i co się powinno w niej znajdować?
Opona, felga
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Zadbaj o pewność jazdy i kup dobre opony dla własnego pojazdu

Właściciele samochodów często nie zdają sobie sprawy z tego, jak istotną częścią samochodu jest opona. To akurat opona styka się z nawierzchnią i staje się odpowiedzialna za przyczepność pojazdu. Gdy nie dopilnuje się, żeby części ogumienia utrzymały doskonałą formę, można narażać na kolizję siebie oraz pozostałych uczestników ruchu na drodze.
tir
Na podstawie danych z: flickr.com

Powozisz autem wielotonowym? Zabezpiecz się przed kolizją

Aby móc powozić autem wielotonowym, należy być bardzo doświadczonym kierowcą. Trzeba zdobyć konkretne prawo jazdy, oraz przebyć szereg kursów, aby móc wozić tir z naczepą.
olej

Jakiego rodzaju czynniki wpływają na właściwości oleju hydraulicznego? O jakich powinniśmy wiedzieć?

W nowoczesnych maszynach oraz ciągnikach rolniczych, w których stosowany jest sterowany hydrauliczny napęd najbardziej popularnymi generatorami ciśnienia są wielotłoczkowe pompy, osiowe oraz zębate. W większości maszyn i urządzeń producent definiuje minimalne parametry cieczy roboczej, jaką możemy stosować. W trudnych warunkach pracy maszyn rolniczych używanie cieczy, jaka odpowiada najmniejszemu kryterium może być w stanie zabezpieczyć w pełni prawidłowej eksploatacji.
samochód
Bloger: Gavin Anderson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie zalety dla przyjemnej jazdy i ładnego wyglądu ma dbanie o karoserię i tapicerkę.

Każdy samochód wraz z upływającymi latami zaczyna powoli zmieniać wygląd. Na lakier bez przerwy działają atmosferyczne warunki, śnieg, wiatr i słońce, i mogą one powodować jego matowienie, blaknięcie czy przebarwienia. Dodatkowo w czasie codziennego jeżdżenia bardzo prosto jest o różnego rodzaju porysowania, co do większości których nawet się nie wie, skąd powstały.
bmw
Bloger: dylanspangler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsze części do BMW od zalecanych marek i fabrykantów - dowiedz się, w co warto zainwestować

Szukając odpowiednich części do BMW, bezsprzecznie pożądane byłoby wybierać jedynie fachowe części dobrej jakości. Takie części proponowane są poprzez specjalistyczne sklepy, które posiadają właściwą renomę, świetne opinie i proponują oryginalne części od właściwych, biegłych producentów. Nie pożądane byłoby oszczędzać na częściach do wozu, bo może to okazać się ogromnym błędem. Tanie części do BMW Kraków, jakie charakteryzują się marną jakością, zdołają sprawić nam jedynie większy kłopot. Wskazane jest więc stawiać na oryginale części do samochodów BMW.
samochód
Bloger: Rocco Demas
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Volkswagen to popularna światowa firma, posiadająca niezwodny serwis

Volkswagen to marka samochodu, która jest bardzo popularna pośród polaków. Szczyci się genialną opinią niemieckiej solidności oraz precyzji, co powoduje, że konsumenci wielokrotnie decydują się właśnie na pojazdy tej firmy.
seat
Bloger: Moto "Club4AG" Miwa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Francuskie dwuślady posiadają mnóstwo gracji i uroku - dlatego tak dużo jeździ ich na naszych szosach

Francuskie auta są urokliwe. Jak sami Francuzi - wydaje się, że mają duszę. Jednak obojętnie które auto należy co jakiś czas skontrolować lub nawet zreperować. Francuskie auta nie należą zatem do wyjątku.
samochód
Bloger: Marcus Balcher
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozrząd w wozie. Jak działa? Jak należy o niego zadbać?

Każda znajoma nam dziś odmiana pojazdu, która jest uruchamiana przy zastosowaniu z napędu tłokowego, ma w swoim wnętrzu w „rzecz”, którą określa się właśnie mianem rozrządu.
opony zimowe
Bloger: Powhusku
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W licznych okolicznościach zakłady wulkanizacyjne są niezmiernie pomocne

Aktualnie znaczna większość osób posiada własne auta, dzięki którym potrafi sprawnie funkcjonować na co dzień. Jest to nadzwyczaj spore udogodnienie, które wymaga jednak od nas zaangażowania, albowiem dbanie o pojazd jest kwestią ważną.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.