Pasja moto
pojazd
Bloger: Kathy Drasky
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Auta amerykańskie na krajowych szosach – też jesteś w stanie je mieć!

Zaledwie kilkanaście lat temu wozy z USA były wyłącznie obiektem snów krajowych fanów czterech kółek. Dzisiaj o wiele częściej widuje je się na polskich ulicach. Nie dziwi więc, że można je nabyć w korzystnych cenach.
Naprawa samochodu
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jak dobrze dbać o samochód, aby mógł on długo i bezawaryjnie służyć bez awarii

Zakup auta zawsze będzie się wiązał z koniecznością systematycznych odwiedzin mechanika. Oczywiście da się tego nie robić, ale w pewnym momencie zakończyć się to może sytuacją, kiedy samochód nagle stanie i konieczne będzie jego ściągnięcie.
Nauka jazdy
Na podstawie danych z: pixabay

Co wypada wiedzieć, aby sprawnie zaliczyć egzamin na prawo jazdy?

Posiadanie własnego auta to ogromne pragnienie większości dorosłych osób. Auto jest symbolem niezależności, swobody oraz prawdziwej wygody. Droga do realizacji tego marzenia nie jest jednak usłana różami.
pojazd - pejzaż
Bloger: włodi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zapewnienie bezpieczeństwa na drodze to sprawa nadrzędna

Co roku na drogach tracą życie setki ludzi - tak samo pieszych, jak i kierujących pojazdami.


Zapewnienie bezpieczeństwa na drodze to sprawa nadrzędna

Najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych, w których śmierć ponoszą ludzie? Głównie to nadmierna prędkość i brawura, ogromnie często alkohol lub też narkotyki.
samochód
Bloger: Gavin Anderson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie zalety dla przyjemnej jazdy i ładnego wyglądu ma dbanie o karoserię i tapicerkę.

Każdy pojazd wraz z upływem lat powoli zmienia swój wygląd. Na warstwę lakieru działają cały czas warunki atmosferyczne, słońce, śniegi i deszcze, i powodują one jego matowienie, blaknięcie czy przebarwienia. Dodatkowo podczas codziennego jeżdżenia bardzo łatwo jest o różnego rodzaju porysowania, co do dużej ich części nie będzie się nawet wiedzieć, skąd się wzięły.
Samochód zaparkowany przy chodniku
Bloger: Nacho
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kłopoty z odpowiednim parkowaniem na drogach wewnętrznych? Są na to przetestowane sposoby!

Tzw. „mistrzowie parkowania” są niemalże wszędzie. Bezproblemowo możemy spotkać ich na każdym kroku. Parkowanie w niedozwolonym miejscu to zmora prawie każdego z nas. Tak samo, jak zostawianie aut w miejscach przeznaczonych dla niepełnosprawnych albo rodzin z malutkimi dziećmi. W jaki sposób sposobem natychmiastowo poradzić sobie z tymi, którzy ignorują wszystkie przepisy?
samochód
Bloger: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak pielęgnować pojazd, żeby nie poniszcyć lakieru? To nie tak proste jak się wydaje. Dowiedzmy się dlaczego

Mycie to bez wątpienia ważna czynność pielęgnacyjna samochodu. Sporo ludzi zgodzi się z tym, iż mycie samochodu jest łatwe, to natomiast nieprawda. Może się wydawać dziwne, lecz podstawowym pojęciem, które musimy wiązać z czyszczeniem auta jest bezpieczeństwo. Czemu tak jest, bo bardzo często taki samochód jest zrobiony z delikatnych, wrażliwych materiałów, może różnie reagować na środki myjące. To również wpływa na jakość lakieru, który w czasie niewprawnego czyszczenia może być uszkodzony. Lepiej zlecić zajęcie się samochodem profesjonalnym firmom, przykładowo myjnia samochodowa Wrocław.
tarcze hamulcowe ford focus
Bloger: Florian Lehmuth
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy tarcze hamulcowe ford focus powinien posiadać oryginalne?

Powinno się wspomnieć, że do każdego wozu oferowane będą nam różnorakiego rodzaju części, które mają szansę się różnić trwałością, jakością oraz kwotą, w zależności od tego kto okazuje się być ich producentem.
ciężarówki
Bloger: Gaetano Rap
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsza propozycja aut ciężarowych

Transport drogowy to podstawowy tryb przewozu towarowego. Transport drogowy stanowi ponad dwie trzecie całkowitego transportu ładunków, toteż sprzedaż samochodów dostawczych cały czas rośnie.
Transport ciężarowy
Bloger: Blondin Rikard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciężarówki i naczepy – kupować bądź też najmować?

Gdy ciekawi nas sprzedaż samochodów ciężarowych – wtenczas trzeba wprowadzić to hasło w przeglądarkę, a będą nam wyświetlone rozliczne przedsiębiorstwa posiadające w ofercie samochody ciężarowe. Podobnie jest w sytuacji szukania punktów proponujących naczepy na wynajem. Jednakże wchodząc na poszczególne strony dostrzega się ogromne różnice w warunkach propozycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.