Co mogłoby ucieszyć posiadaczy nieco starszych samochodów?

W marketach samochodowych można by zakupić dużo elementów, w jakie można dodatkowo wyposażać samochód. Co poniektóre z nich mogą być zasilane wprost z gniazda zapalniczki i służyć przykładowo do chłodzenia kierującego czy jego pasażerów.


Są przykładowo różne maty samochodowe, które, zależnie od ich typu, mogą zainteresować posiadaczy samochodów, które nie posiadają zadań podgrzewanego fotela lub klimatyzacji.
Na rynku są przeróżne maty samochodowe hurtownia to miejsce, gdzie tego typu Produkty można by kupić jeszcze taniej. Co ciekawe, są maty chłodzące, które przymocowuje się do samochodowego fotela. Są one stworzone z przewiewnego materiału - mieszanki poliestru i bawełny. Co poniektóre modele tego typu produktów posiadają ponadto włókna węglowe. Maty mogą być uniwersalne i pasują na fotel osoby kierującej oraz pasażerów. Istnieją też modele na tylną kanapę. Jeżeli potrzebujemy maty wykonanej na konkretny wymiar, wystarczy jedynie przyjść do producenta.


traktor
Bloger: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


migawka - auta
Bloger: Traveltipy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


maty samochodowe hurtownia
Bloger: OKNOPLAST-Kraków
Na podstawie danych z: OKNOPLAST-Kraków


W takiego typu sklepach są też odmienne maty.

Bardzo nam miło, że powyższy artykuł zostawił po sobie przyjemne wrażenie. Mamy zamiar zaprosić Cię do kolejnej witryny - tam można zobaczyć tu świeże wątki.

Takie, jakie na pewno mogą ucieszyć dowolnego posiadacza czworonoga albo rodzica, który często musi sprzątać samochód z jedzonych w środku smakołyków. Jeszcze odmienny rodzaj dodatkowej maty to taka, którą kładzie się pod samochodowy fotelik. Chroni ona tylną kanapę przed odkształceniem i zarysowaniem.
Tego typu maty są oczywiście przystosowane do współpracy z układem ISOFIX, a ich montaż jest bardzo łatwy. Zależnie od wzorca, opisane maty kosztują od około 20 do ok. 300 zł. W internecie można przeczytać dużo dobrych opinii o tego typu produktach.
2024/01/11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.