Dodatkowy bagażnik samochodowy - na tył lub dach samochodu

Czym konkretnie jest bagażnik w aucie każdy dobrze wie - bywa to miejsce, w którym możemy przewozić wszelkiego typu przedmioty, o ile oczywiście się one tam zmieszczą, oraz czy przypadkiem nie zniszczą go (mowa tu o środkach bardziej niebezpiecznych, które to są zmuszone być przewożone w specjalnych bagażnikach, przystosowanych do nich).


Bardzo często bywa tak, że bagażnik w naszym aucie bywa zbyt mały, dlatego powstały bagażniki "zewnętrzne", o których to dzisiaj trochę opowiemy.


paliwa
Na podstawie danych z: pixabay.com


Inne artykuły

Regularna wymiana filtrów oleju to podstawa

filtry oleju z...
Bloger: Jeff Wilcox
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Prawidłowa eksploatacja pojazdu to w istotnej mierze kwestia użycia odpowiednich filtrów. Tak jak inne części auta, także one mają swoją długość życia, której przekraczanie niesie w przyszłości przykre dla kierowców skutki kolejnych wymian i kosztów.


Bagażnik samochodowy na zewnątrz to niewiarygodnie wygodny i w rzeczywistości pożądany przedmiot w wypadku szczególnie nadmienionym powyżej. Tego rodzaju bagażniki charakteryzują się zazwyczaj ciekawymi kształtami oraz różnymi rozmiarami, które mamy możliwość dobrać pod względem liczby rzeczy, które pragniemy w nich po przewozić lub po prostu ich wymiarami. Istnieje kilka odmian bagażników tego typu, lecz zazwyczaj używanymi są bez żadnych wątpliwości bagażnika na tył, oraz dach auta, które mocujemy wraz z pomocą specjalnych do tego uchwytów. Jak łatwo się zorientować, nie każdy bagażnik pasuje do każdego samochodu, dlatego zanim taki w ogóle wykupimy dobrze jest dobrze wypytać o niego sprzedawcę. Na dodatek należy pamiętać, że niektóre bagażniki - mówimy tutaj o tych na dach - mają możliwość zostać "po doczepiane" do niego jedynie jeśli posiadamy na nim tak zwane "relingi", które umożliwiają naszym osobom doczepić nie jedynie standardowy "box" bagażnik - sprawdź wykładziny bagażnikowe, lecz także taki chociażby dla rowerów.


Co zaś tyczy się bagażnika tylnego, niewiarygodnie często możemy go zaobserwować w czasie jazdy, szczególnie drogami z większą ilością aut.

Zainteresowała Cię ta informacja? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej - odwiedź www (https://calus-p.pl/87-stojaki-rowerowe-ze-stali-nierdzewnej-/224-stojak-na-rower-b2-stal-nierdzewna-.html) a zapewne poznasz mnóstwo ciekawych faktów.

Takie bagażniki są przeznaczone przede wszystkim dla rowerów oraz do zamocowania dodatkowego koła w razie przebicia.
2019/07/26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.