Auta
białe auto z bagażnikiem na dachu
Bloger: pirhan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Bagażniki i boxy jako dodatki samochodowe, które gruntownie powiększają objętość bagażową

Keeway, jako marka wyższej klasy produktów, zdobyła dużą rozpoznawalność i przekonała wielu klientów na świecie wskutek rzetelności i jakości, atrakcyjnemu wzornictwu w konkurencyjnej cenie. Skutery Keeway, stworzono, żeby dostarczały radość doskonałej wygody w czasie jazdy.
paliwa
Na podstawie danych z: pixabay.com

Dodatkowy bagażnik samochodowy - na tył lub dach samochodu

Czym jest bagażnik w samochodzie każdy wie - bywa to miejsce, w którym możemy przewozić wszelakiego typu rzeczy, o ile oczywiście się one tam pomieszczą, oraz czy przypadkiem nie poniszczą go (mówimy tu o środkach niebezpiecznych, które muszą być przewożone w bardziej specjalnych bagażnikach, które są przystosowane do nich).
Bloger: Materiały prasowe

O czym warto pamiętać decydując się na sprowadzanie samochodów z RFN?

Według mnie jest dużo sensu w sprowadzeniu aut zza granicy. W końcu jeżeli chcielibyśmy jeździć bardzo dobrym autkiem, z całą pewnością chcemy także kupić wózek za względnie niewielkie pieniądze. I dlatego coraz większa ilość Polaków niemal nie może wyobrazić sobie kupna auta w kraju.
Audi RS7
Bloger: Wheels ON
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Atrakcyjne warunki leasingowe

Wielu klientów zastanawia się nad tym, w jaki sposób można wziąć samochód w tzw. leasing. Nie bez znaczenia są warunki, jakie zapewnia takie rozwiązanie. Leasing jest określonym w umowie stosunkiem cywilnoprawnym. W obrębie takiej umowy jedna z jej stron, nazywana dalej w dokumentach jako finansujący lub leasingodawca, może przekazać kolejnej stronie, czyli korzystającemu – leasingobiorcy, całkowite prawo do używania czegoś, co jest tej umowy przedmiotem.
samochód z dużym bagażem
Bloger: Gavin Anderson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Korzyści płynące z wypożyczania samochodów - które są najważniejsze

Jeśli wybieramy się na biznesowe spotkanie jest kilka rad, o których warto
dobrze nie zapominać. W tym opracowaniu o rady pytamy specjalistów takich jak Pan Bartosz, który przedstawi nam jaki wybór przygotowała wypożyczalnia koło lotniska dla swoich biznesowych klientów. Radami podzieli się także Pan Robert, który prowadzi hotel.
samochód na plaży
Bloger: Land Rover MENA
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne usuwanie rys z lakieru Wrocław przywróci naszemu pojazdowi piękny wizerunek

Bez wątpienia zwłaszcza mężczyźni są entuzjastami motoryzacji i to na ogół oni śledzą wszelkie nowości, jakie pojawią się na tym rynku. Niechybnie nie ma takiego mężczyzny na całej ziemi, który nie chciałby mieć bardzo sprawnego auta, który na dodatek cechowałby się rewelacyjnymi osiągnięciami a także wyjątkowo wyśmienitymi wynikami. Istotna jest również jego odporność oraz wizerunek.
laweta
Bloger: Jon Collins
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy zepsuje się auto, czyli laweta rzeczywiście może się przydać?

Chyba każdemu posiadaczowi auta zdarzyło się chociaż raz w życiu popsute w najmniej spodziewanym momencie auto. Nie ma żadnych wątpliwości, że nie jest to sytuacja ani miła, ani komfortowa. Tym bardziej, że nie każdą usterkę uda się naprawić natychmiast na drodze. W przeważającej części przypadków jedynym rozwiązaniem okazuje się być pomoc drogowa. Podobnie w przypadku stłuczki lub wypadku, kiedy to samochód po prostu nie jest w stanie jechać dalej. W takiej sytuacji rozwiązaniem sytuacji okazuje się być laweta Szczecin zaś to miasto, w którym jej znalezienie nie wiązało się z żadnymi trudnościami.
auto
Bloger: grassrootsgroundswell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowe auto co parę sezonów, czyli z jakich powodów dzisiejsze modele samochodów nie są tak wytrzymałe jak starsze

Wytwórcy samochodów co chwilę prezentują coraz to nowe pomysły na to, aby samochody były bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i przede wszystkim oszczędne. Najnowsze modele aut ukazują się z szybkością, jakiej do tej pory nie było.
smochód terenowy
Bloger: TATA
Na podstawie danych z: Marubeni Motors Poland

Zbiorniki na bieżąco gromadzone w przydomowych garażach

Przydomowe garaże poza tym, że pełnią rolę parkingów samochodowych, to stają się także miejscem magazynowania rozmaitych przydatnych w domu zbiorników i sprzętów bądź urządzeń. Wśród urządzeń, stawianych w garażu, mogą znajdować się różne urządzenia do bram garażowych i aut.
filtry oleju z...
Bloger: Jeff Wilcox
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Regularna wymiana filtrów oleju to podstawa

Prawidłowa eksploatacja auta to w dużej mierze kwestia zastosowania odpowiednich filtrów. Tak jak inne części auta, także one mają swoją długość życia, której przekraczanie niesie w przyszłości przykre dla kierowców skutki kolejnych wymian i kosztów.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.