Auta
filtry oleju z...
Bloger: Jeff Wilcox
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Regularna wymiana filtrów oleju to podstawa

Prawidłowa eksploatacja auta to w dużej mierze kwestia zastosowania odpowiednich filtrów. Tak jak inne części auta, także one mają swoją długość życia, której przekraczanie niesie w przyszłości przykre dla kierowców skutki kolejnych wymian i kosztów.
mechanicy samochodowi
Bloger: Wonderlane
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dobierać części do samochodu? Jak to zrobić, ażeby części rzeczywiście pasowały?

Nie każdy ma w planach powierzać kupno części mechanikom, duża ilość osób pragnie robić to samemu. Powstaje więc pytanie: jak to wykonać? Od razu musimy wiedzieć, że nie jest to takie nieskomplikowane, choć bezproblemowa dostępność do internetu powoduje, iż każdy i wszędzie jest w stanie nabyć tego typu części. Niestety, to jedynie teoria, gdyż często kupną rzecz trzeba wymienić lub kupić kolejną. Niekiedy jest jeszcze gorzej, ponieważ należy naprawić usterki, do jakich doszło na skutek zamontowania niewłaściwego elementu.
samochód
Bloger: Jody Roberts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Błyskawiczny sposób na zagwarantowanie samochodowi odpowiedniego wyglądu

Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że każdemu kierowcy zależy na tym, aby konkretny samochód zawsze wyglądał jak najatrakcyjniej. W poszczególnych przypadkach priorytetem stanie się zlikwidowanie rys z lakieru lub pozbycie się innego typu nieestetycznych śladów. Niestety, czasami należy skorzystać z usług specjalistów, którzy w szybkim czasie przywrócą samochodowi atrakcyjny wygląd. W przypadku obowiązku usunięcia rys z karoserii, najlepiej wpisać do sieci hasło „usuwanie rys z lakieru Wrocław”.
naprawa samochodu
Bloger: jeremyg3030
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego używane pojazdy cieszą się tak wielką popularnością?

Jazda autem musi być nie tylko przyjemna, ale co najważniejsze bezpieczna. Decydując się na zakup samochodu należy rozważyć wszelkie potrzeby, jakie możemy wiązać z samochodem a także wybrać taką opcję, która w najlepszy sposób spełnia nasze wymagania. Bardzo wiele osób decyduje się dziś na zakup aut używanych, które są o dużo tańsze i często wymagają solidnej reperacji.
smochód terenowy
Bloger: TATA
Na podstawie danych z: Marubeni Motors Poland

Zbiorniki na bieżąco gromadzone w przydomowych garażach

Przydomowe garaże oprócz tego, że pełnią rolę parkingów samochodowych, to stają się również miejscem przechowywania rozmaitych przydatnych w domu zbiorników i sprzętów bądź urządzeń. Wśród urządzeń, stawianych w garażu, mogą znajdować się różne urządzenia do bram garażowych i aut.
wycieraczki do szyb

Kupujesz przechodzone auto? Na co warto zwrócić uwagę? Co jest w najwyższym stopniu istotne?

Nabycie pojazdu używanego jest dość kłopotliwe dla człowieka, który nie jest z fachu na przykład mechanikiem. Nie możemy tego robić pochopnie orazpod wpływem danej chwili. W pierwszej kolejności wypada zastanowić się, ile możemy przekazać pieniędzy na używane auto i jakie powinien mieć on parametry.
czerwony citroen
Bloger: Nacho
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób dbać o samochód francuski?

Auta które pochodzą z Francji bez wątpienia wyróżniają się interesującym wyglądem. Miewają one bardzo licznych amatorów w całej Europie. Niestety wszakże tego typu auta mają swoiste przypadłości, z jakimi każdy użytkownik będzie musiał się borykać.
parkside

Warsztat majsterkowicza

Rozwój inicjatywy do it yourself, czyli "zrób to sam" powoduje, że coraz to ogromniejsza ilość osób wkręca się w samodzielne majsterkowanie.


Warsztat majsterkowicza

Naprawa pojazdu, motocykla, drobnego sprzętu elektronicznego bądź zrobienie wieszaka na ubrania wiąże się z ogromną satysfakcją jak też uzyskaniem nowych kompetencji.
Opony samochodowe
Na podstawie danych z: www.interopony.pl

Opony do auta - jakie wybrać i gdzie kupić?

Samochód, opony
Bloger: iStock
Na podstawie danych z: iStock
Nadchodzi zima, na pewno niedługo temperatura spadnie poniżej zera, spadnie śnieg oraz na drogach pojawi się lód. W związku z tym duża część mieszkańców Poznania albo już założyła opony zimowe, albo dopiero ma zamiar to zrobić. Niektórzy dopiero planują kupno nowych opon, gdyż zeszłoroczne już nie są bezpieczne, a jeszcze inni rozważają gdzie zakupić opony letnie na kolejny rok. Niefortunnie jest to spory wydatek, który może całkiem znacząco ograniczyć zasobność naszego portfela, co nie jest mile widziane, zwłaszcza w czasie przed Świętami Bożego Narodzenia. Dlatego też każdy poszukuje możliwości zachowania paru złotych. Jednak co zrobić, by wydając jak najmniej zakupić dobrej jakości wyrób?
seat
Bloger: Moto "Club4AG" Miwa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Francuskie dwuślady posiadają mnóstwo gracji i uroku - dlatego tak dużo jeździ ich na naszych szosach

Francuskie samochody są urokliwe. Jak sami Francuzi - można by rzec, że mają duszę. Jednak każde auto należy raz na jakiś czas skontrolować lub nawet oddać do naprawy. Francuskie auta nie należą tu do wyjątku.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.