Transport
Citroen C4 Grand Picasso
Bloger: RL GNZLZ
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym się charakteryzują tak popularne dzisiaj opakowania z tektury.

Papier i tektura są niezwykle powszechne, zarówno przy niewielkich pudełkach jednostkowych, jak i w przypadku opakowań zbiorczych. Posiadają one liczne zalety, dzięki czemu są doskonałą alternatywą dla tworzyw sztucznych.
Firma transportowa TSH Polmar
Bloger: TSH Polmar
Na podstawie danych z: TSH Polmar

Firmy transportowe a serwisowanie TIRów.

Transport drogowy w Polsce rozwinął się z niesamowicie ekspresowym tempie. Polskie firmy transportują za pośrednictwem tirów i samochodów dostawczych towary w obrębie całej Unii Europejskiej i nie tylko. Zyskowność tego biznesu jest bardzo duża, minusem są niestety często uczęszczane przez duże samochody drogi, na całe szczęście obowiązują przepisy, które regulują jeżdżenie dostawczych pojazdów po drogach.
przeprowadzka
Bloger: Sascha Kohlmann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dokonać sprawnie przeprowadzkę? Sprawdź więcej w tekście poniżej!

Uniwersalnie wiadomo, że człowiek w ciągu całego swojego życia może zmieniać niejednokrotnie miejsce osobistego zamieszkania. Jest to bowiem rzeczywisty fakt, z jakim nie jesteśmy w stanie w najmniejszy sposób dyskutować. Najczęściej naszymi powodami, które efektywnie motywują nas do zmiany dotychczasowego naszego miejsca zamieszkania to najczęściej względy pieniężne.
autobus piętrowy
Bloger: David Short
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki autokar wybrać

Obecna ilość środków komunikacji może czasem nastręczać rozmaitych problemów trudności albo powodować niezwykły stres. Świetny wybór autobusu to połowa odpowiedniej podróży. Pozwala on każdemu zdecydowanie pozyskać trochę czasu, który da się potem używać choćby na odpoczynek.
ciężarówka
Bloger: Glen Wallace
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oferowanie usług transportowych to doskonały rodzaj robienia interesów

Tacy ludzie, którzy prowadzą chociażby małą działalność tak czy siak są niejako bohaterami. Przecież to tego typu ludzie niejako ciągną Polskę do przodu. Chcemy, aby nareszcie nasza Polska była takim krajem, gdzie po prostu jest fajnie, zamożnie. To zapewne się za jakiś czas ziści, ale ciężko powiedzieć, że dzisiaj realia są takie, iż krajowi przedsiębiorcy są zbytnio szanowani przez władze.
Pociąg towarowy
Na podstawie danych z: http://sxc.hu/

Transport międzynarodowy

Transport jest ogromnie ważną gałęzią gospodarki. Pozwala na przenoszenie różnego rodzaju materiałów i produktów z jednego miejsca w inne. Transport może odbywać się na zróżnicowanych poziomach. Ma miejsce bowiem w obrębie pojedynczego przedsiębiorstwa, jednego miasta, kraju, lub też na skalę międzynarodową.
Pudełko
Na podstawie danych z: http://sxc.hu/

Jak transportować towar?

Jednym z głównych środków transportu towaru na świecie jest spedycja morska. Głównymi jej zaletami jest to, że przetransportować można dużo towaru nawet w odległe miejsca. Podróżowanie na wodzie jest środkiem komunikacji o małym procencie używalności. Dzieje się tak dlatego, że czas takiego transportu jest dość długi. Jedynie w państwach o silnie rozwiniętej linii brzegowej, nadal podróżuje się statkiem. Dlatego transport wodny nastawia się obecnie na przewozie towaru. Specjalne statki, takie jak tankowce, masowce albo drobnicowce, to wymóg konieczny.
Bloger: maohamed.shaaz

Ciekawy serwis logistyczny dla miłośników

Termin logistyka pierwotnie powszechny był w płaszczyźnie wojskowości. Ożywienie gospodarcze i globalizacja w XX wieku doprowadziły do używania tego pojęcia w innych aspektach gospodarki takich jak dystrybucja, sprzedaż, produkcja, magazynowanie, transport oraz zarządzanie i inżynieria produktów.
lotnisko
Bloger: Kentaro IEMOTO
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co łączy młyn z lotniskiem?

Coraz więcej podróżujemy po świecie, robimy to z coraz to większą chęcią. Zimą wybieramy się do ciepłych krajów, kurortów Cypru, by czmychnąć przed naszą zimą. Chociaż ostatnimi czasy jest ona trochę łagodniejsza nie zmienia to faktu iż bywa niemiłą.
ciężarówki
Bloger: Jean-Pierre
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprzedaż i wynajem samochodów ciężarowych - czyli jak zapewnić sobie najwyższą pojazdów floty a także przystępną cenę

W przypadku pojazdów ciężarowych najważniejsze znaczenie ma niewątpliwie sprawność i komfort użytkowania. Wybierając zakup pojazdu mamy możliwość cieszyć się gwarancją najwyższej jakości i żywotności samochodu. Dużą popularnością cieszy się również wynajem samochodów ciężarowych, dzięki któremu przedsiębiorca nie musi ponosić pracy który jest związany z utrzymaniem floty.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.