Podarek dla kierowcy - akcesoria samochodowe dla każdego

Chyba każdy posiadacz pojazdu uwielbia czasem coś w nim zmienić. Akcesoria samochodowe to dobry pomysł na zrobienie kierowcy niespodzianki, niekoniecznie bardzo kosztownej.


Dokumenty
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu


wykładziny samochodowe
Bloger: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


sklepy motoryzacyjne prawdziwe oblężenie zaznają kilka razy w roku. Jesienią i w zimie wyprzedają przede wszystkim opony zimowe jak też akumulatory, wiosną zaś kosmetyki i rynsztunek do mycia pojazdów. Jeśli idzie o kosmetyki samochodowe ceny preparatów zaczynają się już od kilku złotych. Za blisko 80 zł możesz złożyć całkiem pokaźny zestaw, jaki przyda się do systematycznej pielęgnacji auta. To na pewno szampon z woskiem, spray konserwujący kokpit, pasta do lakieru oraz zapach.


Inne artykuły

Agregaty prądotwórcze – co musimy o nich wiedzieć przed dokonaniem wyboru? Postępująca budowa budynku.

agregat prądotwórczy
Budowanie domu to długotrwałe prace i ogromne koszta – to wiedzą wszyscy. Na budowie, do której nie dociera jeszcze prąd, generator prądu jest niezbędny. Budowanie domu bez tego urządzenia nie uda się, bowiem wszelkie mniejsze sprzęty (na przykład betoniarka) muszą mieć zasilanie zewnętrzne. Z doświadczenia wynika, że zapotrzebowanie tych sprzętów na energię niemal zawsze jest większe niż sugeruje producent na opakowaniu, dlatego dobrze jest kupić agregat, który ma więcej mocy niż założyliśmy, że będzie potrzebne, żeby uniknąć niespodziewanych sytuacji w środku budowy.


Gdy pojazd parkowany jest pod chmurką, możemy pomyśleć o materiałowym pokrowcu ochraniającym go przed niepogodą. Od 90 zł kosztują pokrowce z cienkiej tkaniny. Za 200 zł można zakupić grubszy, bardziej wytrzymały na uszkodzenia . Zimą przyda się jako osłona przed mrozem. Latem zda egzamin jako ograniczenie dla promieni słońca oraz ptasich odchodów psujących powłokę lakieru. A może Twemu znajomemu przydadzą się nowiuteńkie wykładziny samochodowe? Komplet głośnomówiący jest to idealny podarek dla kierowcy, który sporo podróżuje samochodem. Takich zestawów w sprzedaży jest całe bezmiar. Najdroższe są te rozbudowane, instalowane na stałe. Za mniej więcej 600 zł możesz zakupić system jaki podpina się do samochodowego zestawu audio.


Takie urządzenie pozwoli odbierać i odrzucać połączenia za pomocą głosowych komend, albo przy użyciu klawiszy na panelu sterowania.

Jeśli masz chęć poznać więcej detali na prezentowany tu temat, to użyj serwisu (www.magazynauto.pl/wiadomosci/jedna-z-najbardziej-oczekiwanych-nowosci-motoryzacyjnych-2021-audi-rs-3,aid,510) zaprezentowanych w zbliżonym wpisie.

Mnóstwo z nich ma również funkcję głosowego wybierania rozmówcy .
2024/01/11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.