Trening
Łucznictwo

Jak prawidłowo strzelać z łuku? O jakich sprawach musimy pamiętać, jakie są najważniejsze zasady?

Łuk to jeden z najbardziej starych modeli broni miotających. Poznany jest ludzkości od co najmniej trzydziestu pięciu tyś. lat, chociaż bez wątpienia stał się przydatny w okresie środkowego mezolitu, czyli około dziesięciu tysięcy lat przed nasza erą.
ćwiczenia
Bloger: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób ćwiczyć, aby poprawić umięśnienie klatki piersiowej? Jakie ćwiczenia wykonywać?

Ćwiczenia na klatkę piersiową w zaciszu domowym bez specjalnych sprzętów mogą kojarzyć się dość amatorsko, albo z bezproduktywnym robieniem pompek. Żeby nie było, pompki to świetne ćwiczenie, a potwierdzi to wiele osób, mają one masę różnorodnych wariantów, jednak istnieją również inne ćwiczenia na klatkę piersiową, jakie z powodzeniem możemy wykonywać w swoim domu. Do tego, jeśli wydamy dodatkowe pieniądze na ławeczkę i kilka hantli, to możliwa do wykonania będzie całkiem spora ilość ćwiczeń, aby polepszyć klatkę piersiową.

Mamy szansę umocnić rezultat naszych ćwiczeń

Zazwyczaj jeżeli ktoś zdecyduje się na wypełnianie treningów oczekuje, że efekty będą błyskawicznie widoczne. Oczywiście niby wszyscy zaznaczymy, iż tak stać się nie ma szansy, a jednak jeżeli przez dłuższy okres nic się nie zmienia oraz nie widzimy najmniejszych efektów, to czujemy się oszukani.
sportowiec
Bloger: Michael Cannon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaka jest historia kung fu? Czy ta sztuka walki jest wciąż nauczana?

Każda sztuka walki jest przydatna w życiu. Jest wiele korzyści, które są związane ze znajomością danej techniki. Oczywiste, że powszechnie znana korzyść to możliwość obronienia siebie. Dzięki umiejętności zadawania uderzeń oraz obrony przed napastnikiem, możliwe jest podjęcie próby obrony w każdej, nawet bardzo dramatycznej sytuacji. Są również oczywiście inne korzyści.
siłownia
Na podstawie danych z: http://www.sport-shop.pl/

Siłownia i ćwiczenia dla kobiet - przydatne wskazówki

Kobiety docierają do najdalszych zakątków świata. Czas sforsować ostatni bastion męskości, jakim jest siłownia. Radzimy, jak bez uszczerbku dla kobiecych kształtów ujędrnić i wzmocnić ciało. Najważniejszą zaletą siłowni dla kobiet jest możliwość uzyskania szybszego spadku tkanki tłuszczowej. Oprócz intensywnego spalania kalorii podczas wykonywania ćwiczeń, siłownia przyspiesza też metabolizm spoczynkowy, który wspomaga automatyczne procesy takie jak oddychanie, trawienie, utrzymanie ciepłoty ciała. To te rzadkie chwile, kiedy nie robiąc nic, również spalamy kalorie!
kajak
Bloger: Jura Park Bałtów
Na podstawie danych z: http://www.juraparkbaltow.pl

Dla kogo są spływy kajakowe?

Obecnie coraz więcej osób pragnie, minimum weekendowej rejterady od harmideru oraz zapachu miasta. Odpoczynek na łonie przyrody nie musi znaczyć wyłącznie pieszych wędrówek albo przejażdżek rowerowych. Bardzo wielu zwolenników mają również spływy kajakowe i trudno się zdumiewać. To faktycznie niepowtarzalna okazja do nader bliskiego przestawania z dziką przyrodą, a przy tym zdrowy wysiłek na orzeźwiającym powietrzu.

Szansa na świetny wygląd każdego dnia – zdrowa dieta plus sport

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni od dawna szukają najlepszej metody na to, jak spalić tłuszcz z brzucha. W księgarniach znaleźć można mnóstwo poradników na ten temat, jednak skuteczniejsze od nich niewątpliwie okażą się systematyczne ćwiczenia fizyczne. Ciągły ruch czy rekreacja to gwarancja sukcesu, jednak osiągniemy go prędzej odżywiając się zdrowo każdego dnia. Warto postawić na zdrową dietę, aby nie dopadł nas efekt jojo, tak szczególnie niepożądany przez odchudzających się.
nordic walking
Bloger: Nordic Walking Zaragoza
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zestawy do ćwiczeń latem

Troska o kondycję to kwestia bardzo często odkładana na potem przez wielu ludzi. Lato to jednak świetny okres, aby wreszcie przestać odwlekać obietnice, wzięcia się za bary z własną kondycją. Jak jednak to zrobić? Znakomitym pomysłem będzie zorientowanie się w lokalnych sklepach sportowych, które oferują choćby kijki do chodzenia perfekcyjne na loto. Każdy dobry i ważny sklep sportowy posiada niewątpliwie bardzo bogaty wybór wysokiej klasy nowoczesnych produktów sportowych.
Przykład suplementu dla sportowców postaci kreatyny
Bloger: Maicon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W którym miejscu możesz znaleźć dzisiaj godne polecenia suplementy dla uprawiających sport?

Zaczynając treningi poleca się uprzednio zasięgnąć porady specjalisty, biorąc pod uwagę dostępne na rynku odżywki. To właśnie dzięki nim możemy w dużym stopniu podkręcić metabolizm i najlepiej zaprogramować nasz organizm na określoną dyscyplinę sportu. Jedynie fachowcy mogą fachowo ustalić, które specyfiki okazać się mogą dla trenujących niezbędne. Odpowiednio ustalone wspomaganie treningów suplementami może wówczas tylko poprawić efekty! Wybierz rewelacyjny wygląd już obecnie i ciesz się dobrym samopoczuciem przez długi czas.
Nordic walking, park, spacer
Bloger: iStock
Na podstawie danych z: iStock

Kijki dla startujących - alternatywa na lepsze życie

Jak dużo odmiennych trendów, tak też moda na nordic walking przybyła do kraju z zachodu. Jest to charakterystyczna odmiana chodu, wykorzystywana do celów rekreacyjnych. Od zwykłego chodu odróżnia go wykorzystanie specjalnych kijów, dzięki którym cały chód wygląda inaczej niż normalnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.