Drogi
filtry paliwa
Bloger: mezuni

Filtry paliwa i filtry powietrza w wozie - kiedy trzeba je wymienić i z jakiego powodu jest to ważne?

Filtry w samochodzie trzeba systematycznie wymieniać, gdyż w przeciwnym razie zdoła grozić to awarią oraz znacznym szkodom. Dlatego każdy kierowca, jaki dba o swój wóz, naturalnie powinien pomnieć o wymianie filtrów powietrza i paliwa w samochodzie. Kiedy jednak wypada to zrobić?
paliwo
Bloger: EnergieAgentur.NRW
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zima jest piękną porą roku, ale niesie ze sobą również wiele niedogodności

Najdoskonalej wiedzą o tym Ci, którzy mieszkają na podgórskich terenach. Zdarzają się takie miejsca, w których zwyczajnie po zaśnieżonych i skutych lodem drogach nie sposób jest poruszać się autem.


Zima jest piękną porą roku, ale niesie ze sobą również wiele niedogodności

Jasne że, ludzkość jest w mocy dać sobie radę ze różnorodnymi przeciwnościami - w końcu ta pora roku nie okazuje się być nam znana od dziś.
opona
Bloger: Craig Sunter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybieranie dobrych opon dla naszego pojazdu- sprawdzone marki ajk również zależność rodzaju opon od preferowanego stylu jazdy oraz warunków drogowych

Każdy kierowca przynajmniej raz spotkał się z trudnym zadaniem- wyboru opon. Na rynku dostępne jest mnóstwo modeli a także firm, produkujących opony o różnych parametrach wytrzymałościowych. Czasami trudno określić, które będą dobre dla naszego pojazdu.
mini kamera do auta
Bloger: cellanr
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podwójna kamera samochodowa, tzn. w co warto zaopatrzyć swoje auto na drodze. Przeczytaj nowy artykuł

Obecne miasta to ogromne, hałaśliwe skupiska ludzkie, pojazdów, rowerzystów, autobusów czy tramwajów. Miasta żyją, są w ruchu a w takim tłoku i w pośpiechu bardzo prosto coś zgubić lub nawet samemu się zagubić. Równie często może dojść do jakiejś stłuczki, wypadku czy innego zdarzenia drogowego.
autostrada
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Wygodne drogi i dostateczna informacja fundamentem dla kierowców

Moment zdania długo wyczekiwanego prawa jazdy jest dla każdego marzeniem i wyzwaniem. Teraz powszechnie wiadomo, że samo zdanie egzaminu nie wystarcza do tego, aby stać się dobrym kierowcą. Do tego wymagane są długiej pracy za kierownicą, korzystania nie tylko z podmiejskich i mało ruchliwych dróg, ale głównie ruchliwych dróg oraz tłocznych autostrad.
dysza
Bloger: kev-shine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego dysze do obsługiwania gazu płynnego są odmienne niż do gazu ziemnego?

Utrzymanie bezpieczeństwa w swoim domu jest sprawą kluczową. Dla przykładu musimy mieć pewność, że będąca w kuchni kuchenka gazowa działa tak, jak powinna.
autosocks
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Nie lubisz zimy i cięzkich warunków na drodze

Ostatnie kilka lat niebywale wyraźnie udowodniło, iż opony zimowe nie radzą sobie dobrze z intensywnymi opadami śniegu lub też oblodzeniem drogi. Ponadto rzeczywistość jasno pokazuje, iż można przypuszczać, że takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mogą się zdarzać naprawdę często.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.