Intensywne opady śniegu i duży mróz to najgorsi wrogowie każdego jednego kierowcy

Podróżowanie w takich warunkach okazuje się nie tylko skomplikowane, ale nieraz wręcz niewykonalne.


Najlepiej wiedzą o tym Ci z nas, którzy zamieszkują na obszarach górskich.
sklepy
Bloger: Kecko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Produkty


Podjazd pod górę po oblodzonej szosie, lub też takiej, na której zalega duża warstwa śniegu okazuje się niewykonalny, jeżeli nie ma się odpowiednio do tego przystosowanego auta.

Jeżeli ten tekst Cię intryguje, to wejdź na ten link - zobaczysz tam użyteczny wpis, który na pewno uznasz za godny uwagi.

Założenie łańcuchów na koła do tej pory było jedynym sposobem radzenia sobie w takich wypadkach. W teraźniejszym czasie jesteśmy bogatsi o kolejne - i to jak zaznaczają Ci, którzy mieli sposobność je wypróbować - jeszcze dogodniejsze rozwiązanie na takie wypadki. Co to takiego? To naturalnie - humorystycznie określane skarpety na opony. montaż ich jest niebywale prosty, ale za to takie tekstylne opaski zakładane na koła (gmp italia astral) bardzo dobrze dają sobie radę w bardzo trudnych warunkach. Gdzie tkwi ich tajemnica? Przede wszystkim w tym, że są wykonane z materiału gwarantującego przyczepność tak samo na śniegu, jak też na lodzie. Komfort jazdy można odczuć zaraz po ich założeniu. Śmiało jest możliwe potwierdzić, że takie skarpety na opony to kolejne rozwiązanie, które daje nam możliwość wygrać z warunkami atmosferycznymi, a te naprawdę nie są łatwym do pokonania przeciwnikiem.


skarpety na opony
Bloger: Jeena Paradies
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Należy przygotować się na takie wypadki.
Wprawdzie w naszym klimacie bardzo często zimy bywają łagodne, lecz to absolutnie nie znaczy, że niekiedy parę dni w roku może okazać się ogromnie ciężkimi do jazdy samochodem.
2021/01/12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.