Kupujesz samochód? Zdiagnozuj je przed zakupem

W obecnych realiach Polacy żyją na znacznie pokaźniejszej stopie niż kilkadziesiąt lat wcześniej. Kraj rozwinął się ekonomicznie, dzięki czemu mieszkańcy się wzbogacili. Ta tendencja wzrostowa jest dostrzegalna również na ulicach, gdyż współcześnie prawie każda familia ma swój wehikuł.
Jeśli ty również organizujesz zakup, musisz właściwie się przygotować.


rzut - opony
Bloger: tomasz przechlewski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Większość z nas nadal nabywa pojazdy z drugiej ręki, jest to bowiem znacznie tańsza alternatywa. Jeśli również masz taki plan, koniecznie musisz zaaranżować sprawdzanie auta przed kupnem. Gdyż nieuczciwych ludzi nie brakuje, pewne wady mogą nie być naniesione w historii pojazdu, a mogą być dla niego istotne. W taki sposób sprzedawcy zazwyczaj pragnąć ugrać wyższą cenę, wówczas kosztem nabywcy. Sprawdzanie auta przed kupnem to normalna procedura, nikt nie może nam tego zabronić. Musi się ono odbyć w zaufanym warsztacie, abyśmy mieli gwarancję, że sprawdzający nie ma zamiaru nas okłamać.


Tego rodzaju kłopoty nie są obce również - więcej i więcej - osobom, decydującym się na zakup pojazdu prosto ze sklepu. Bowiem w takich maszynach również mogą występować jakieś wady, zatem diagnoza nowego auta to już norma. Nie dotyczy ona wyłącznie tzw. jazdy testowej, którą proponuje się kupującym, aby ich bardziej zachęcić. Kiedy decydujemy się na dany produkt zostaje sporządzony protokół, a następnie samochód trafia na kontrolę. Diagnoza nowego auta organizowana jest przez autoryzowany serwis, aby uniknąć jakichkolwiek nadużyć. Jeśli cały proces przebiegnie pomyślnie, otrzymamy właściwy certyfikat >>> iso ts o tym mówiący.
Kupno pierwszego auta to wielkie wydarzenie, nie ważne czy pojazd jest z pierwszej ręki, czy jest używany. Nie zapomnij jednak żeby gruntownie skontrolować wehikuł zanim komuś zapłacisz, bowiem czasami zdarzają się wady, które nie są widoczne na początkowy rzut oka.
2018/04/10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.