Naprawa nie tylko samochodów
dom podczas budowy

Jak możemy pomóc środowisku we własnym gospodarstwie?

Aktualnie na świecie mamy do czynienia z tzw. rozwojem zrównoważonym. Jest to metoda użytkowania naszej planety w taki sposób, aby nie zużywać nadmiernie jej możliwości i zagwarantować przyszłym pokoleniom warunki życiowe zbliżone do naszych. W związku z tym trendem naturalnie nieustannie rośnie popularność różnego typu sprzyjających środowisku rozwiązań, takich jak zastępowanie plastiku materiałami nadającymi się do powtórnego wykorzystania, zmniejszenie emisji szkodliwych gazów zatruwających atmosferę czy racjonalne gospodarowanie zasobami wodnymi.
Tir z naczepą
Bloger: Trevor King
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na czym może opierać się dzierżawa i jak się do tego przygotować? Czy ten motyw jest dla nas? Co trzeba wiedzieć?

Poprzez umowę wynajmu ktoś kto dzierżawi deklaruje, że zobowiązuje dzierżawcy wskazaną rzecz do wykorzystywania. Tak samo, wiąże się to z pobieraniem pożytków w tym czasie, z kolei dzierżawca za to płaci wcześniej ustalony czynsz. Jak przygotować umowę wydzierżawienia i co się powinno w niej znajdować?
specjalne sprężarki śrubowe
Bloger: Ole Bendik Kvisberg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na halach należy zainwestować w osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze sprężonego powietrza to właściwy wybór

Istnieją takie produkty, które powinny okazać się przetrzymywane w suchym miejscu, gdzie nie ma nazbyt dużej ilości wilgoci. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie spełnić te wytyczne, co ma szansę dopuścić do zepsucia konkretnych przedmiotów oraz utraty wielkich finansów.
Przewód hydrauliczny
Bloger: mvslusar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niezawodna hydraulika – jak wybierać komponenty?

Niezależnie od tego, czy potrzebne nam są instalacje hydrauliczne w branży przemysłowej, czy w nieruchomości mieszkalnej, należy przygotować dobry projekt takiej instalacji, a następnie zainwestować w dobre podzespoły. Hydraulika to taka dziedzina, w której nie opłaca się decydować się na wątpliwej jakości, najtańsze rozwiązania. Czemu?
recykling dokumentów
Bloger: Seth Anderson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na czym oparte są brakowanie dokumentów w Polsce

W przedsiębiorstwie niejednokrotnie staje się przed koniecznością usunięcia różnych informacji. Najczęściej są to znaczne ilości, więc polecane jest niszczenie dokumentów w sprawdzonej firmie. Szerokie opcje, jakie gwarantuje markowa niszczarka czy pełne zaufanie do przedsiębiorcy to fuzja idealna. Tajne pliki elektroniczne czy dokumentacja przedsiębiorstwa, która musi być zniszczona, zostawiona jest we właściwych rękach. Dokumenty są niszczone na miejscu, od ręki, więc o nic nie trzeba się martwić.
Elementy żeliwne
Bloger: Alan Wilson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Efektywność zraszaczy do gaszenia pożaru

W instalacji tryskaczowej specyfikiem gaśniczym jest woda. W zależności od wariantu monitorowanego majątku, wykorzystuje się przeróżne tryskacze. Istota działania polega na podaniu do punktu płomienia odpowiedniej porcji wody, w możliwie najkrótszym terminie. Jednakże pomimo niezwykle prostej struktury, zastosowanie przyrządów zraszaczy w Polsce, niesie z sobą dużo trudności od chwili pomysłu, poprzez etap montażu po pielęgnację.
tir
Na podstawie danych z: flickr.com

Powozisz autem wielotonowym? Zabezpiecz się przed kolizją

Aby móc powozić autem wielotonowym, należy być bardzo doświadczonym kierowcą. Trzeba zdobyć konkretne prawo jazdy, oraz przebyć szereg kursów, aby móc wozić tir z naczepą.
agregat

Agregaty Kruzer dostarczają ciepło w twojej firmie. Zapewnij pracownikom optymalne warunki

Pracując w zakładzie pracy zwracamy uwagę na wiele czynników, które mogą przyczyniać się do tego, że praca będzie łatwiejsza, przyjemniejsza czy również zdrowsza. Dotyczy to w szczególności większych zakładów przemysłowych, gdzie zadbanie o optymalne warunki pracy dla zatrudnionych jest niezwykle istotne. W tym względzie ważne jest odpowiednie oświetlenie, odpowiednia wilgotność powietrza, czy oczywiście odpowiednia temperatura powietrza.
sprężarka
Bloger: Laineema
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najefektywniejsze sprzęty stosowane w przemyśle – gdzie je kupić?

Spis gałęzi gospodarki, w których wykorzystywane są spawarki oraz sprężarki jest wyjątkowo obszerny. Gdzie Małopolsce powinniśmy zamówić taki sprzęt dla naszej firmy?
fon skb
Bloger: http://fon-skb.pl/
Na podstawie danych z: http://fon-skb.pl/

Naprawa mostów napędowych

W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich firm, zajmujących się wymianą mostów napędowych nie jest zazwyczaj rzeczą banalną. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Mosty napędowe są to ważne zespoły elementów nośnych i rozmaitych mechanizmów napędowych. Spełniają one zadania osi przejmującej nieco ciężaru z całego pojazdu oraz przekazują napęd z wału napędowego na koła jezdne. Dzieli się je ze względu na usytuowanie mostu na tylne, środkowe bądź też przednie. Z kolei ze względu na sposób powiązania z kołami można je podzielić również nasztywne i te z kompletnie niezależnymi zawieszeniami koła. Wiele firm zajmuje się specjalną reperacją mostów napędowych do samochodów rozmaitych marek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.