Producenci wózeczków widłowych i ich części - Linde kontra przedsiębiorstwo Jungheinrich

Jacy bywają najlepsi wytwórcy wózeczków widłowych? W jakiego typu przedziałach kwotowych kosztują ich części? W jakim miejscu są zlokalizowane ich centrale a także oddziały? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo w naszym felietonie!


Firma Linde - jej dzieje sięga aż do roku tysiąc dziewięćset cztery, kiedy założono tej formy początki, czyli firmę Güldner-Motoren-GmbH wewnątrz Monachium - Niemcy. Aż do tego roczku przedsiębiorstwo przeszła strasznie wiele, jednak trzyma się oraz utrzymuje bardzo wysoko na światowym rankingu producentów wózków widłowych.

Doprawdy spodobał Ci się nasz post? Bardzo nas to cieszy. Zatem namawiamy do nowych newsów - po prostu wejdź w link do artykułu (https://interauto.com.pl/).

W własnym asortymencie posiadają tego typu maszyny jak wózki spalinowe, elektryczne i ciężkie. Mają w posiadaniu również paletowe wózeczki sterujące, wysokiego składowania, systemowe "man-down" a także "man-up". Powstały także wózki przeznaczone do komisjonowania. Firma posiada odziały wewnątrz Wrocławiu, Sosnowcu, Poznaniu a także Pruszczu Gdańskim. Najważniejszy oddział znalazł się w Warszawie.


Co zaś tyczy się przedsiębiorstwa Jungheinrich części ich zaczynają się od kilkunastu groszy za na przykład gniazdko, kulkę czy osłonkę na łożysko kółka, po nawet wyżej niż tysiąc trzysta złotych za tabliczkę BHP przeznaczonej do akumulatorowni. Samiutka przedsiębiorstwo ma w posiadaniu działy w bardzo wielu lokalizacjach na całym świecie. W szczególności w Azji oraz Pacyfiku, Ameryce Północnej i Południowej, naszej rodzimej Europie oraz Afryce oraz Bliskim Wschodzie.
Przedsiębiorstwo Jungheinrich jest na obecną chwilę światowym firmą przewodzącą w wytwarzaniu wózków widłowych i coraz silniej inwestuje w badania a także rozwój przedsiębiorstwa, aby zaspokoić coraz większe wymagania klientów rozłożonych na całym globie.


Nie czekaj, i zakup własny wózeczek lub części do niego już teraz!
2023/10/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.