Chłodnia
lodówka
Bloger: Candy Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Candy Polska Sp. z o.o.

Chłodnie – jak są zbudowane?

Niegdyś ceniona była sól, która powodowała, że ryby i inne łatwo psujące się produkty żywnościowe mogły zachować świeżość przez wiele dni. Solenie dań było niebezpieczne dla człowieka – przede wszystkim, takie ilości chlorku sodu niesamowicie szkodliwie wpływają na zdrowie, po drugie proceder ten zaniżał walory smakowe potraw.
laweta
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Samochody chłodnie do wynajęcia

Duże znaczenie ma wybór odpowiednich rozmiarów, które powinna mieć chłodnia samochodowa. Producenci proponują klientom całość możliwości, które bazują w głównej mierze na dużym doświadczeniu i wiedzy praktycznej.
ciężarówka
Bloger: Glen Wallace
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oferowanie usług transportowych to doskonały rodzaj robienia interesów

Tacy ludzie, którzy prowadzą chociażby małą działalność tak czy siak są niejako bohaterami. Przecież to tego typu ludzie niejako ciągną Polskę do przodu. Chcemy, aby nareszcie nasza Polska była takim krajem, gdzie po prostu jest fajnie, zamożnie. To zapewne się za jakiś czas ziści, ale ciężko powiedzieć, że dzisiaj realia są takie, iż krajowi przedsiębiorcy są zbytnio szanowani przez władze.
chłodnictwo
Na podstawie danych z: http://izolacje.gda.pl/

Wykorzystanie chłodni w przemyśle spożywczym

Już bardzo dawno temu zaobserwowano, jak wpływa na żywność temperatura. Co najważniejsze, pierwsi ludzie opanowali sztukę krzesania ognia, dzięki czemu produkty żywnościowe można było upiec. Zaobserwowano, że produkty po tego rodzaju obróbce smakują zupełnie inaczej niż do tej pory i mają inne właściwości.
fotogram - firma
Bloger: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak pozbyć się insektów, które żyją w zbożu?

Przypuszczalnie każdy miał kłopoty bezpośrednio związane z napaścią insektów w swym domu. W momencie gdy postawimy jedzenie poza lodówką albo spiżarnią, szczególnie zdarza się to w ciepłych miesiącach, w jednej chwili pojawiają się owady, które pragną zjeść nieopatrznie zostawione na ich łaskę pożywienie. Jednakże jest to tragedia dotykająca jedynie rodzinę. Co by się stało, jakby celem stał się punkt, który zaopatruje miasto lub wieś w żywność?
wielki samochód chłodnia
Bloger: Glen Wallace
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów chłodni w Polsce

Nie bez znaczenia jest wybór właściwych rozmiarów, jakie musi mieć chłodnia samochodowa. Producenci proponują klientom całość możliwości, jakie bazują w głównej mierze na ogromnym doświadczeniu i wiedzy praktycznej. Spore możliwości wyboru chłodni imponują klientom, a nasi znakomici konsultanci mogą dobierać właściwe opcje dla każdego. Wciąż poszerzają się dostępne możliwości, dzięki czemu pojawia się szansa trafienia na propozycję doskonałą.
chłodnia
Bloger: Bruce Guenter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komory chłodnicze jako powierzchnie magazynowania

Obiekt służący do zabezpieczenia towarów w małych temperaturach, co ma na celu zachowanie ich jakości do czasu wykorzystania. Chłodnie to wolno stojące budynki określone jedynie i wyłącznie do długofalowego schładzania towarów. Chłodnia tworzy się z izolowanych przedziałów składowych, oraz pełnej infrastruktury sprzyjającej zapewnieniu należytej temperatury składowania. Komory chłodnicze zapewniają składowanie i mrożenie żywności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.