Chłodnia
chłodnictwo
Na podstawie danych z: http://izolacje.gda.pl/

Wykorzystanie chłodni w przemyśle spożywczym

Już bardzo dawno temu odkryto, jak wpływa na produkty żywnościowe temperatura. Przede wszystkim pierwsi ludzie nauczyli się krzesać ogień, dzięki czemu żywność można było poddać obróbce cieplnej. Zaobserwowano, że produkty po przetworzeniu smakują zupełnie inaczej niż do tej pory i posiadają inne właściwości.
lodówka
Bloger: Candy Polska Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Candy Polska Sp. z o.o.

Chłodnie – jak są zbudowane?

W Średniowieczu ceniona była sól, która sprawiała, że mięsa i inne delikatne produkty jedzeniowe mogły przetrwać wiele dni. Konserwowanie w ten sposób pożywienia było kiepskie dla człowieka – po pierwsze, takie dawki chlorku sodu niesamowicie szkodliwie wpływają na zdrowie, po drugie proces ten mocno obniżał walory smakowe dań.
chłodnia
Bloger: Bruce Guenter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komory chłodnicze jako powierzchnie magazynowania

Obiekt który służy do przechowania artykułów w małych temperaturach, co ma na celu zachowanie ich postaci do czasu zagospodarowania. Chłodnie to wolno stojące budynki przekazane tylko i wyłącznie do długotrwałego chłodzenia artykułów. Chłodnia składa się z rozdzielanych komór składowych, także całej infrastruktury sprzyjającej zapewnieniu odpowiedniej temperatury składowania. Komory chłodnicze umożliwiają składowanie i zamrażanie jedzenia.
wielki samochód chłodnia
Bloger: Glen Wallace
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów chłodni w Polsce

Nie bez znaczenia jest wybór odpowiednich rozmiarów, jakie powinna mieć chłodnia samochodowa. Producenci proponują klientom całość możliwości, jakie bazują w głównej mierze na ogromnym doświadczeniu oraz wiedzy praktycznej. Szerokie możliwości wyboru chłodni zachwycają klientów, natomiast nasi doświadczeni konsultanci mogą dobierać właściwe opcje dla każdego. Stale poszerzają się dostępne możliwości, dzięki czemu istnieje szansa trafienia na propozycję idealną.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.