Flota
Bloger: Richard Hsu

Wypożyczalnie samochodów

Każdy, kto kiedykolwiek podróżował w delegacje mógł przekonać się o tym, jak bardzo przydatne i potrzebne wydają się wypożyczalnie samochodów. Wypożyczony samochód jest tańszy niż taksówki i faktycznie można nim odjechać prosto z lotniska. Czy w naszym kraju tego typu usługi cieszą się równie wielką popularnością, jak na zachodzie?
ciężarówka na promie
Bloger: NCDOTcommunications
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rola handlu z naszymi ze Wschodem

Nasza sytuacja gospodarcza, mimo globalnego kryzysu, trzyma się zadziwiająco dobrze. Zakładamy dużo mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Rodacy chwycili w końcu los w swoje, sprytne ręce i pomimo olbrzymiego ryzyka, robią udane biznesy. Bycie własnym szefem to o wiele lepsza opcja, niż nieustanne wysłuchiwanie poleceń w korporacji. Nawet pierwsze nierentowne miesiące, kiedy firma nieśmiało rozkłada skrzydła, nie zmieniają pozytywnego myślenia naszych rodaków.
ciężarówki
Bloger: Jean-Pierre
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprzedaż i wynajem samochodów ciężarowych - czyli jak zapewnić sobie najwyższą pojazdów floty a także przystępną cenę

W przypadku pojazdów ciężarowych najważniejsze znaczenie ma niewątpliwie sprawność i komfort użytkowania. Wybierając zakup pojazdu mamy możliwość cieszyć się gwarancją najwyższej jakości i żywotności samochodu. Dużą popularnością cieszy się również wynajem samochodów ciężarowych, dzięki któremu przedsiębiorca nie musi ponosić pracy który jest związany z utrzymaniem floty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.