Powietrze
specjalne sprężarki śrubowe
Bloger: Ole Bendik Kvisberg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na halach należy zainwestować w osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze sprężonego powietrza to właściwy wybór

Istnieją takie produkty, które powinny okazać się przetrzymywane w suchym miejscu, gdzie nie ma nazbyt dużej ilości wilgoci. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie spełnić te wytyczne, co ma szansę dopuścić do zepsucia konkretnych przedmiotów oraz utraty wielkich finansów.
Gokart
Bloger: Manolo Gómez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kto z nas nie fantazjował o lataniu? Lot balonem, lot szybowcem a może jednak extremalna jazda gokartem?

Pierwszą, udokumentowaną próbą uniesienia balonu w powietrze, nabitego o bardzo wysokiej temperaturze powietrzem, był rok 1709. W Polsce początkowe próby w tejże strefie miały miejsce w 1784 roku w Krakowie. Osobami inicjującymi byli uczeni z Krakowa. Niedawno latanie balonem było jedynie w wyobraźni. Teraz jest to powszechna i fascynująca forma zwiedzania krajobrazów oraz spędzania czasu wolnego.
filtry oleju z...
Bloger: Jeff Wilcox
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Regularna wymiana filtrów oleju to podstawa

Prawidłowa eksploatacja pojazdu to w istotnej mierze kwestia użycia odpowiednich filtrów. Tak jak inne części auta, także one mają swoją długość życia, której przekraczanie niesie w przyszłości przykre dla kierowców skutki kolejnych wymian i kosztów.
Murowany komin
Bloger: André Hofmeister
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Parę słów o odmianach kominów i ich zastosowaniu w budownictwie obiektów przemysłowych.

Kominy są stałym elementem pejzażu miejskiego|industrialnego krajobrazu|scenerii miejskiej. Ich wysokie sylwetki widać już z daleka, a te bardziej oryginalne bywają nawet uważane za swoisty znak rozpoznawczy konkretnych fabryk.
Klimatyzator kasetonowy
Bloger: Lars
Na podstawie danych z: Lars

Typy klimatyzatorów

Aby jak najlepiej dokonać wyboru na przykład danego nawilżacza najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać marki robiące takiego typu urządzenia oraz kierować się osądami tylko wytrawnych i doświadczonych specjalistów. Najlepiej zawsze przed udaniem się do sklepu uczynić wstępną wybór najważniejszych cech nawilżaczy, jakie interesują klienta, aby wiedzieć, czego dokładnie się szuka i nie tracić za dużo wiele czasu na jałowe przeglądanie wszelkich półek.
Bloger: De'Longhi Polska Sp. z o. o.

Efektywność odkurzania centralnego

Dbanie o czystość wielkich metraży zawsze oznacza dużo kłopotów. Popatrzmy na przykład na hotel. Kilkadziesiąt pokojów, dziesiątki metrów korytarzy, przepastne sale użytkowe. Odkurzanie takiego obszaru wymaga pracy licznego personelu, który powinien być ciągle do dyspozycji. Poza tym trzeba zamówić mnóstwo maszyn – co najmniej dziesięć wydajnych odkurzaczy. Urządzenia nierzadko się psują, stąd koszty nie maleją. Należności za elektryczność potrafią przyprawić o zawroty głowy każdego. Jakie jest więc lepsze rozwiązanie? Rzecz jest jasna: odkurzacze centralne.

Cewka sprężarki klimatyzacji okazuje się być potrzebne do jej prawidłowego działania

Wygoda podróży również ma duże znaczenie

Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że nie wszystkie części, które są ważne dla działania samochodu, czy lepszego komfortu jazdy, okazują się być zauważalne na pierwszy rzut oka. Niektóre te części mogą okazać się być bardzo małe, a jednakże ich zachowanie może być niesamowicie ważne, przez to musimy przykładać dokładną uwagę na to, czy wszystko działa w odpowiedni sposób, tak żeby móc się radować z komfortu podróży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.