Powietrze
Klimatyzator kasetonowy
Bloger: Lars
Na podstawie danych z: Lars

Typy klimatyzatorów

Aby doskonale dokonać wyboru chociażby danego nawilżacza najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać marki robiące tego rodzaju urządzenia oraz kierować się osądami jedynie wytrawnych i sprawdzonych fachowców. Najpewniej zawsze przed udaniem się do sklepu zrobić wstępną selekcje najbardziej istotnych cech nawilżaczy, jakie zajmują klienta, aby wiedzieć, czego właściwie się szuka i nie trwonić przesadnie wiele czasu na czasochłonne przeglądanie wszystkich półek.
specjalne sprężarki śrubowe
Bloger: Ole Bendik Kvisberg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na halach należy zainwestować w osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze sprężonego powietrza to odpowiedni wybór

Istnieją takie produkty, które muszą okazać się przetrzymywane w suchym pomieszczeniu, gdzie nie ma nazbyt dużej wielkości wilgoci. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić te wytyczne, co może doprowadzić do zniszczenia konkretnych produktów i utraty sporych pieniędzy.
filtry oleju z...
Bloger: Jeff Wilcox
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Regularna wymiana filtrów oleju to podstawa

Prawidłowa eksploatacja auta to w dużej mierze kwestia zastosowania odpowiednich filtrów. Tak jak inne części auta, także one mają swoją długość życia, której przekraczanie niesie w przyszłości przykre dla kierowców skutki kolejnych wymian i kosztów.
Murowany komin
Bloger: André Hofmeister
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Parę słów o odmianach kominów i ich zastosowaniu w budownictwie obiektów przemysłowych.

Kominy stanowią stały element pejzażu wielkich miast miejskiego|industrialnego krajobrazu|scenerii miejskiej. Ich strzeliste sylwetki widać już z oddali, a te bardziej oryginalne bywają często traktowane jako konkretnych ośrodków miejskich.
Bloger: De'Longhi Polska Sp. z o. o.

Efektywność odkurzania centralnego

Konserwacje wielkich metraży zawsze daje dużo kłopotów. Skierujmy myśli na przykład na hotel. Sporo pomieszczeń, dziesiątki metrów korytarzy, przepastne sale restauracyjne. Konserwacja takiego obszaru wymaga pracy licznego personelu, który ma być bez przerwy czymś zajęty. Oprócz tego trzeba zamówić całą masę sprzętu – co najmniej kilka markowych odkurzaczy. Urządzenia od czasu do czasu się psują, więc koszty nie maleją. Należności za elektryczność potrafią przyprawić o zawroty głowy każdego. Jakie okazuje się więc trafniejsze rozwiązanie? sprawa jest łatwa: odkurzacze centralne.
budynek przemysłowy
Bloger: Henrik Mayor
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czym pamiętać w czasie ogrzewania obiektów przemysłowych? Co jest ważne w tym temacie?

Jak należy ocieplać budynki przemysłowe? W tym temacie występują dwa problemy, jakie nie są tak łatwe w rozwiązaniu. Pierwszy z nich dotyczy nagrzewania średnich lub trochę większych pomieszczeń, a konkretnie może zajmować to przesadnie dużo czasu. Drugi problem to trudność w utrzymaniu jednej temperatury w tego rodzaju miejscach. Rozwiązaniem na takie bolączki nie będą na pewno typowe grzejniki, bo nie spełniają one swojej roli. O wiele lepszym pomysłem są tutaj nagrzewnice powietrza.
Gokart
Bloger: Manolo Gómez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kto z nas nie fantazjował o lataniu? Lot balonem, lot szybowcem a może jednak extremalna jazda gokartem?

Inicjalną, zarejestrowaną próbą wzniesienia balonu w powietrze, zapełnionego o bardzo wysokiej temperaturze powietrzem, był rok 1709. W Polsce pierwsze praktyki w tej dyscyplinie odbyły się w 1784 roku w Krakowie. Osobami inicjującymi byli uczeni z Krakowa. Niedawno latanie balonem było tylko w wyobraźni. W dzisiejszych czasach jest to dostępna i ciekawa forma oglądania krajobrazów oraz spędzania czasu wolnego.

Cewka sprężarki klimatyzacji okazuje się być potrzebne do jej prawidłowego działania

Niektóre elementy w pojazdach okazują się być bardzo istotne

Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że nie każde elementy, które są ważne dla funkcjonowania samochodu, czy lepszego komfortu podróży, okazują się być widoczne na pierwszy rzut oka. Niektóre te elementy mają szansę okazać się być bardzo małe, a jednak ich działanie może być bardzo ważne, przez to powinniśmy zwrócić rzetelną uwagę na to, czy wszystko działa w prawidłowy sposób, tak żeby móc się cieszyć z komfortu podróży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.