Rozwój
energia elektryczna
Bloger: Tony Webster
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie korzyści daje postęp świata? Dylatometr Marchettiego

Rozwinięty świat jest uzależniony od energii. Trudno wyobrazić sobie miasta bez energii dostępnej w każdym miejscu. Spora część zwykłych czynności, tak oczywistych dla wszystkich z nas, byłoby niemożliwe do zrealizowania. Za odkrywcę elektryczności uznaje się Benjamina Franklina, który był amerykańskim uczonym. Rozwój ery prądu został zapoczątkowany wraz z przeprowadzeniem doświadczenia z latawcem i kluczem w czasie burzy.
budowa
Bloger: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prowadzisz firmę, która coraz lepiej sobie radzi i poszukujesz dla niej nowego miejsca na siedzibę – zobacz, w jakim miejscu warto ją ulokować

Gdy PRL odszedł do przeszłości, a na rodzimym rynku zaczął rozwijać się kapitalizm, powołano do życia wiele firm, które chciały rozpocząć działalność na naszych terenach. Co istotne – nie tylko polskich firm, lecz także tych spoza naszych granic. To wszystko doprowadziło do tego, iż Rzeczypospolita Polska zaczęła nabierać rozpędu, a zakłady zarówno te istniejące, jak i nowo powstałe, rozpoczęły przychylniej zastanawiać się nad startem. Trzeba jednak było przygotować ofertę, która zwabi inwestorów.
fabryka
Bloger: Grégory Tonon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie z niezwykle ciężkim zadaniem jakim jest założenie przemysłowej działalności?

Każdy człowiek, kto prowadził kiedykolwiek własną firmę, przekonał się, że bynajmniej nie jest to proste zadanie. Na głowie właściciela znajduje się bowiem ogrom kwestii, które muszą być przypilnowane, a do tego trzeba dodać jeszcze dział księgowości, pracowniczy i mnóstwo innych. Jednakże niezwykły rozwój przemysłu gospodarczego udowadnia, że nie jest to niewykonalne, gdyż corocznie tysiące nowych przedsiębiorców pojawiają się na rynku. Jakie są więc sposoby na sprawne założenie firmy i jej spokojne utrzymanie w oszalałym świecie gospodarki, jeżeli nasze przedsiębiorstwo ma charakter zakładu przemysłowego?
fabryka
Bloger: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najnowocześniejsze piece próżniowe wykorzystywane w przemyśle

Ogromny skok, jaki da się zaobserwować niemalże we wszystkich branżach przemysłu wiąże się z tym, że wyprodukowano sporo o wiele bardziej wydajniejszych maszyn, jakie usprawniają wszelaką produkcję.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.