Wypadek
wypadek samochodowy
Bloger: David Amsler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Samochód zniszczony w wypadku? Co zrobić w takiej sytuacji?

Wypadek nie należy do przyjemnych sytuacji, szczególnie wtedy, jeżeli jest to związane z naprawą naszego auta. Co powinniśmy zrobić w takim przypadku? O czym musimy pamiętać i na co zwrócić naszą uwagę?
temperatura
Bloger: The Forests Dialogue
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego tak ważne jest ubezpieczenie OC? Kto szczególnie powinna o takim obowiązku pamiętać?

Konieczne ubezpieczenie samochodu to kwestia, o jakiej powinien pamiętać właściciel auta. Bez takiego dokumentu lepiej nie jechać w drogę. Dlaczego to tak ważne?


apteczka pierwszej pomocy
Bloger: Medisave UK
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O bezpieczeństwie na drodze

Dzisiaj zdecydowana większość osób nie wyobraża sobie normalnego życia bez korzystania z auta. Jest to podstawa, tym samym nie można się dziwić, że samochody charakteryzują się tak dużym zainteresowaniem. Niestety, wraz z ich większą liczbą wzrasta również ilość wypadków samochodowych, które czasami są faktycznie tragiczne w skutkach. W jaki sposób w takim razie zapewnić sobie bezpieczeństwo w samochodzie?
gps
Bloger: Smailo
Na podstawie danych z: Smailo

Rejestratory jazdy stają się zaawansowane

Rosja to taki kraj, w którym codziennie dochodzi do dużej liczby wypadków samochodowych - wiele z nich ląduje później w Internecie. Bardzo wielu ludzi w Polsce uwielbia oglądać te wypadki: naturalnie powodem nie jest niechęć do Rosjan. Najzwyczajniej przynajmniej niektóre wypadki drogowe w istocie interesująco wyglądają. Oczywiście oglądanie śmierci na drodze jest nieludzkie, lecz na całe szczęście większość wypadków drogowych nie kończy się aż tak źle. Popularność filmów z największego kraju świata sprawiła, że wśród zmotoryzowanych Polaków zauważyć idzie większy popyt na rejestratory jazdy/blow. Wiadoma sprawa: nie chodzi przede wszystkim o pragnienie nagrania groźnego wypadku... Szczególnie rejestratory są bardzo modne z takiej przyczyny, iż rejestrator zapewne dużo razy pomógł niewinnemu kierowcy uniknąć mandatu albo utracenia zniżek u własnego ubezpieczyciela.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.