Wypadek
temperatura
Bloger: The Forests Dialogue
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego tak ważne jest ubezpieczenie OC? Kto szczególnie powinna o takim obowiązku pamiętać?

Obowiązkowe ubezpieczenie auta to kwestia, o której musi pamiętać właściciel samochodu. Bez tego lepiej nie jechać w drogę. Czemu to takie istotne?


gps
Bloger: Smailo
Na podstawie danych z: Smailo

Rejestratory jazdy stają się zaawansowane

Rosja to kraj, w którym codziennie dochodzi do dużej ilości wypadków na drogach - dużo z nich ląduje potem w Internecie. Bardzo wielu ludzi w Polsce lubi oglądać rosyjskie wypadki: naturalnie powodem nie jest rzekoma niechęć do Rosji. Najzwyczajniej w świecie przynajmniej niektóre wypadki drogowe faktycznie fajnie wyglądają. Oczywiście oglądanie śmierci na drodze jest nieetyczne, ale na szczęście większość wypadków nie kończy się aż tak źle. Popularność filmów z największego kraju świata spowodowała, że wśród polskich kierowców dostrzec można spory popyt na rejestratory jazdy/blow. Wiadoma kwestia: nie rozchodzi się przede wszystkim o chęć nagrania wypadku... Szczególnie rejestratory są modne z takiej przyczyny, iż rejestrator pewnie dużo razy pomógł niewinnemu kierowcy uniknąć dużego mandatu bądź utracenia zniżek u własnego ubezpieczyciela.
wypadek samochodowy
Bloger: David Amsler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Samochód zniszczony w wypadku? Co zrobić w takiej sytuacji?

Wypadek nie należy do przyjemnych sytuacji, szczególnie wtedy, jeżeli jest to związane z naprawą naszego auta. Co powinniśmy zrobić w takim przypadku? O czym musimy pamiętać i na co zwrócić naszą uwagę?
apteczka pierwszej pomocy
Bloger: Medisave UK
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O bezpieczeństwie na drodze

Dzisiaj zdecydowana większość osób nie wyobraża sobie normalnego życia bez korzystania z auta. Jest to podstawa, tym samym nie można się dziwić, że samochody charakteryzują się tak dużym zainteresowaniem. Niestety, wraz z ich większą liczbą wzrasta również ilość wypadków samochodowych, które czasami są faktycznie tragiczne w skutkach. W jaki sposób w takim razie zapewnić sobie bezpieczeństwo w samochodzie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.