Silnik
pieniądze
Bloger: DiamondBack Truck Covers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kilka terminów związanych z szeroko pojętą energią elektryczną

Jest w nauce wiele definicji, jakie na pierwszy rzut oka mogą wyglądały na trudne czy też wręcz niemożliwe do zrozumienia. Jednym z przykładów może być właśnie obciążenie indukcyjne.
samochód
Bloger: jenny downing
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jakim wieku dobrze nabyć samochód, aby nie inwestować w niego dużych sum?

Wraz z wiekiem auta zmieniają się także kłopoty ich właścicieli. Mogłaby to być utrata wartości, awaryjność lub niezwykle duże koszty renowacji.


autostrada
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Najlepsze auto na wyjeździe służbowym

Podczas wyjazdu służbowego do odległego miasta najczęściej wynajmuje się auto. Jednak jakie auto będzie najlepszym wyborem, gdy chcielibyśmy je wypożyczyć na dłuższy czas? Czy będzie to auto niemieckie, czy może francuskie? Sedan czy kombi? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w artykule.
garaż przy domu jednorodzinnym
Bloger: JDH Rosewater
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne bramy segmentowe do domostw i polecany producent garaży blaszanych

Każdemu autu potrzeba miejsca, gdzie będzie czekał na to, aż nim ruszymy w trasę. Tak, więc jeżeli posiadamy auto najlepiej mieć garaż, a przynajmniej fajnie byłoby go posiadać. Każdy garaż potrzebuje odpowiedniej bramy.
samochód
Bloger: Marcus Balcher
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozrząd w wozie. Jak działa? Jak należy o niego zadbać?

Każda znajoma nam obecnie odmiana transportu, która jest poruszana przy korzystaniu z silnika tłokowego, ma w swym środku w „rzecz”, którą nazywa się mianem rozrządu.
auto
Bloger: Frank Mitchell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Które wskaźniki samochodowe przydadzą się w każdym pojeździe? Jakie najlepiej zakupić?

Pewnie każdy właściciel samochodu chce, by jego pojazd był cały czas sprawny, działał bezproblemowo. Aby nie trzeba było wkładać dużych pieniędzy na jego naprawę, a wszelkie niepokojące sygnały były dostrzegalne zawczasu oraz usterki naprawiane wtedy, jak jeszcze koszty naprawienia nie są za duże. Oprócz tego dobrze byłoby móc na bieżąco monitorować stan naszego samochodu i mieć pojęcie o tym co się z nim dzieje. W takim celu przydatne będą różne wskaźniki, które można zakupić na własną rękę. Które z nich są warte uwagi?
skuter
Na podstawie danych z: pixabay.com

Dla wielu osób motory albo rowery są jedną z lepszych opcji przemieszczania się po mieście

Obecnie coraz więcej ludzi wyszukuje alternatyw gdy chodzi o błyskawiczne przemieszczanie się po mieście. Do najpopularniejszych należą motory, które da się zakupić za niewielkie pieniądze i w użyciu nie jest drogi. Gdy myślimy nad jego kupnem dobrze jest przeglądnąć najbardziej popularne i polecane marki , a także poczytać opinie na ich temat. Należy dodatkowo zastanowić się, na ile jest to dla nas potrzebne i czy rzeczywiście będziemy z tego niejednokrotnie użytkować.
tuning
Bloger: Farrell Small
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Tuningowanie samochodu- popraw wygodę jeżdżenia oraz moc silnika

Każdy kto posiada własny pojazd pragnie, żeby charakteryzował się on bardzo dobrą sterownością, niekłopotliwą oraz niewysokimi wydatkami związanymi z zakupem paliwa. Wybierając samochód nie zawsze można pozwolić sobie na samochody o tak korzystnych parametrach. Możemy jednak zastanowić się nad tuningiem samochodu, który pomoże nam poprawić możliwości naszego auta.
olej silnikowy
Bloger: Dylanlspangler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego typu dylematami stykają się obecni i przyszli właściciele samochodów z silnikiem Diesla

Marzeniem każdego małolata, a poza tym niemalże każdej pani bywa posiadanie auta na wyłączny użytek. Ten nabytek jest o tyle istotny, że daje właścicielowi wielkie poczucie niezależności - w końcu można pojechać choćby w siną dal. Jednakże nie w każdym przypadku taka wizja będzie możliwa do zrealizowania. Dlaczego?
filtry paliwa
Bloger: mezuni

Filtry paliwa i filtry powietrza w wozie - kiedy trzeba je wymienić i z jakiego powodu jest to ważne?

Filtry w samochodzie trzeba systematycznie wymieniać, gdyż w przeciwnym razie zdoła grozić to awarią oraz znacznym szkodom. Dlatego każdy kierowca, jaki dba o swój wóz, naturalnie powinien pomnieć o wymianie filtrów powietrza i paliwa w samochodzie. Kiedy jednak wypada to zrobić?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.