Samolot
samochód - tableau
Bloger: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czym wypada pamiętać w perspektywie odpraw celnych na lotnisku?

Żyjemy w czasach, w których podróżowanie jest niezwykle łatwe, szybkie oraz wygodne. Loty samolotem wliczając w to bardzo odległe zakątki świata stają się coraz bardziej dostępne dla ogromnej masy ludzi.
Sport ekstremalny
Bloger: Global Panorama
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przezorny zawsze ubezpieczony - z jakiego powodu jest to takie istotne?

O ile w czasie urlopu zamierzasz sterować statkiem, jeździć na koniu, skakać z samolotu praktykować sport wyczynowo, nurkować z aparatem oddechowym, wziąć udział w polowaniach, praktykować górską wspinaczkę, czy speleologię winieneś poszerzyć swój turystyczny pakiet ubezpieczeń o ubezpieczenie sporty ekstremalne. W razie, jeżeli wybierasz się na wyprawę z biurem turystycznym, dostajesz zwykle podstawowy pakiet turystyczny, określany standardowym. Złożony jest on w większości wypadków z ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) a również wydatków na leczenie (KL).
parking przy lotnisku
Bloger: mezuni

Pierwszy lot statkiem powietrznym? Co musimy wiedzieć

Pierwszy lot samolotem jest nadzwyczajnym stresem dla wielu z nas. Moim zdaniem, wynika to z niewielkiej znajomości lotniska, prawa lotniczego bądź innych regulacji. Strach jest więc zwykłym towarzyszem, ale nie musi z Tobą podróżować! Pomimo pozorów, wszelkie procedury nie są zawiłe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.