Samolot
Sport ekstremalny
Bloger: Global Panorama
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przezorny zawsze ubezpieczony - z jakiego powodu jest to takie istotne?

O ile podczas urlopu zamyślasz żeglować, jeździć konno, skakać z samolotu praktykować sport wyczynowo, nurkować z aparatem oddechowym, wziąć udział w polowaniach, praktykować górską wspinaczkę, lub speleologię winieneś poszerzyć własny turystyczny pakiet ubezpieczeniowy o ubezpieczenie sporty ekstremalne. W przypadku, gdy wybierasz się na ekskursję z biurem turystycznym, dostajesz w większości wypadków podstawowy pakiet turystyczny, nazywany standardowym. Składa się on najczęściej z ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i wydatków na leczenie (KL).
samochód - tableau
Bloger: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czym wypada pamiętać w perspektywie odpraw celnych na lotnisku?

Żyjemy w czasach, w których podróżowanie stało się całkiem łatwe, szybkie oraz komfortowe. Loty samolotem wliczając w to bardzo odległe miejsca na świecie stają się coraz bardziej w zasięgu ogromnej masy ludzi.
parking przy lotnisku
Bloger: mezuni

Pierwszy lot statkiem powietrznym? Co musimy wiedzieć

Pierwszy lot samolotem jest nadzwyczajnym stresem dla wielu z nas. Moim zdaniem, wynika to z niewielkiej znajomości lotniska, prawa lotniczego bądź innych regulacji. Strach jest więc zwykłym towarzyszem, ale nie musi z Tobą podróżować! Pomimo pozorów, wszelkie procedury nie są zawiłe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.