Logistyka
magazyn
Bloger: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo zorganizować zaplecze logistyczne w naszej firmie?

Obecnie znaczenie prawidłowo zaaranżowanej logistyki w przedsiębiorstwach jest niesłychanie duże. Szczególnie owe znaczenie dostrzegalne jest zwłaszcza w firmach wytwórczych, w których dobrze uformowane łańcuchy logistyczne mają wpływ na efektywność pracy oraz pełnienia obowiązków przez naszych pracowników. W tej sytuacji warto uświadomić sobie fakt, że gigantyczny wpływ na wygodę naszej pracy ma użyte oprzyrządowanie magazynowe.
ciężarówka na promie
Bloger: NCDOTcommunications
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rola handlu z naszymi ze Wschodem

Nasza sytuacja gospodarcza, mimo globalnego kryzysu, trzyma się zadziwiająco dobrze. Zakładamy dużo mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Rodacy chwycili w końcu los w swoje, sprytne ręce i pomimo olbrzymiego ryzyka, robią udane biznesy. Bycie własnym szefem to o wiele lepsza opcja, niż nieustanne wysłuchiwanie poleceń w korporacji. Nawet pierwsze nierentowne miesiące, kiedy firma nieśmiało rozkłada skrzydła, nie zmieniają pozytywnego myślenia naszych rodaków.
Bloger: maohamed.shaaz

Ciekawy serwis logistyczny dla miłośników

Termin logistyka pierwotnie powszechny był w płaszczyźnie wojskowości. Ożywienie gospodarcze i globalizacja w XX wieku doprowadziły do używania tego pojęcia w innych aspektach gospodarki takich jak dystrybucja, sprzedaż, produkcja, magazynowanie, transport oraz zarządzanie i inżynieria produktów.
Ciężarówka, tir, transport
Bloger: Mattox
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Logistyka – podsumowanie 2013 roku

Ogromna liczba pracowników z inspirującym doświadczeniem pracuje na to, by w naszym kraju logistyka poddana była nieprzerwanemu rozwojowi. Wybierając sprawdzone oraz polecane przez wielu usatysfakcjonowanych klientów przedsiębiorstwa, stawiamy na rewelacyjną jakość proponowanych nam usług. Opcje z roku na rok są coraz szersze, jednak stwierdzić należy, że rok 2013 był wyjątkowo owocny. System logistyczny w kraju jest niezaprzeczalnie niezawodny, a klientów bardzo cieszy w całkowicie indywidualne podejście do realizowania wszystkich usług.
pomieszczenie przemysłowe
Bloger: USFWS Mountain-Prairie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Producent kontraktowy produkuje pod nadzorem klienta

Producent kontraktowy wspomaga przy wykonywaniu całej logistyki działania

Znacznie częściej zdarza się tak, że jakaś firma cieszy się tak dużym zainteresowaniem u nabywców, że samodzielnie nie jest w stanie produkować wszystkiego co musi mieć, tak by zagwarantować nieprzerwanie dostaw.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.