Ubrania dla puszystych - czyli nie ma powodów do wstydu.

Wraz ze wzrostem dobrobytu w państwach Zachodu ludziom rosną również brzuchy, jednym słowem pulchniejemy. Dlatego projektanci coraz częściej prezentują na pokazach mody kreacje odzieży w rozmiarach XXL!


W naszym kraju tusza rodzaju „amerykańskiego” raczej nam nie grozi, gdyż nie należymy do najbardziej rozwiniętych krajów świata, lecz nadwaga jest pomimo tego powszechna wśród aż 15% Polaków.


opakowanie świątecznego prezentu
Bloger: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Otyli nie mają łatwo będąc na zakupach, zdarza się, że zmuszeni są przymierzyć nie to, co chcą, lub co sobie upatrzyli lecz to, co na nich pasuje. O ile niektóre salony z odzieżą damską posiadają w stałej ofercie odzież


w większych rozmiarach, o tyle panom niełatwo jest znaleźć ubrania we właściwym rozmiarze. Zwykle jeśli spodnie ratownictwo medyczne dopasowane są na długość, to są za ciasne w pasie oraz nogawce. Jeśli koszula jest wygodna w kołnierzu, to niestety rękawy są za wąskie. Wszystko to sprawia, iż grubsi mężczyźni nader często poprzestają na dresach i bawełnianych bluzach, chociaż prawdę mówiąc woleliby wyglądać elegancko i szykownie.


Mimo, iż nadmiar masy tłuszczowej jest dużym kłopotem zdrowotnym w głównej mierze i lekarze jednogłośnie stwierdzają, że otyłość prowadzi do poważnych chorób przykładowo układu krwionośnego, to zjawisko otyłości jest na tyle pospolite, że w zasadzie w każdym mieście można odwiedzić salon z odzieżą dla otyłych. Z tego powodu jest o wiele niż jeszcze niecałe 10 lat wstecz, kiedy aby kupić koszulki 5xl (koszulki 5xl) trzeba było je zamówić u krawcowej, co było czasochłonne i droższe niż kupowanie odzieży w sklepach sieciowych firm. Obecnie aby kupić sobie odpowiadający nam tshirt 4xl (obejrzyj) wystarczy, co najwyżej dojechać samochodem do najbliższego butiku z takimi ubraniami. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie pojechać, możemy kupić ubrania dla puszystych przez Internet, nie wychodząc z domu.


Inne artykuły

Sprzęty do ćwiczeń powinny zawierać dobre atesty

marina - sport
Bloger: chen3107
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Trzeba rozmyślać w jakie urządzenia inwestować, żeby móc dbać o swoją kondycję i ruch. Przez to też musimy w sklepach sportowych popatrzeć jakie mamy ewentualności wyboru, tak aby uzyskać świadomość, że to na co się zadecydujemy, będzie idealnie nam odpowiadać.


W sieci istnieje sporo sklepów internetowych z ubraniami, w których t shirt 5 xl nie jest czymś dziwnym, lecz jest w tradycyjnej ofercie salonu.


Kiedyś, wcale nie tak dawno temu, odnalezienie koszulki, spodni albo kurtki w rozmiarze większym niż XXL było dziwnym zjawiskiem. Obecnie, gdy spory procent społeczeństwa polskiego cierpi na nadwagę, powstają butiki z odzieżą specjalnie dla osób w rozmiarze +XXXL.
2023/02/15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.