Ferie zimowe w siodle

Marzysz o beztroskim galopie po łące, albo chciałbyś udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie? Wolne dni możesz przeznaczyć nie tylko na szusowanie na stoku.


Ferie zimowe możesz równie dobrze wykorzystać na obóz jazdy konnej.


Inne artykuły

Szukasz idealnego, bajeranckiego samochodu do ślubu? Na 100% wyszukasz je w Bydgoszczy!

samochód do ślubu bydgoszcz
Bloger: Cezary Borysiuk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Mnóstwo ludzi urządza swój ślub i przyjęcie weselne z ogromnym rozmachem - chcą oni zorganizować ten dzień niemal perfekcyjnie, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik


rezydencja
Bloger: Mielno Holding Firmus Group
Na podstawie danych z: Mielno Holding Firmus Group


jazda konna to idealny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków. Taka forma aktywności| zbliża nas do przyrody, pozwala na chwilę zapomnienia, a jednocześnie uczy odwagi i konsekwencji - przeniesiony tutaj (przeniesiony tutaj). W pobliżu stolicy bez trudu znajdziesz stadninę posiadającą ofertę wakacji w siodle dla dzieci i dorosłych. Także spośród propozycji na ten sezon można wybrać kurs jeździecki o odpowiednim stopniu zaawansowania. interesująca ofertę proponuje ośrodek jeździecki położony w miejscowości Kanie Helenowskie koło Pruszkowa. “Pa Ta Taj” to jeden z największych tego typu ośrodków w okolicach Warszawy -> -> -> http://www.patataj.com/ (http://www.patataj.com/)ny drogi z Warszawy, aby znaleźć się w wyjątkowo malowniczym zakątku, na skraju lasów komorowsko-helenowskich i niewielkiej rzeki Mrówki, która nazywana jest również Zimną Wodą.


Oferta ośrodka w Kaniach obejmuje wszystkie grupy wiekowe. Łącznie do dyspozycji odwiedzających jest ok. 40 koni, w tym duże konie, koniki oraz kucyki, dzięki czemu można doskonale dobrać konia do wzrostu i wagi. Ośrodek jazdy konnej oferuje zajęcia z nauki konnej jazdy, rozpisywane na grafikach z tygodniowym wyprzedzeniem, ale także zimowe obozy konne dla młodzieży oraz dorosłych. Zimowe seminarium jeździeckie to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu dla miłośników natury, zwierząt i aktywnego relaksu w śnieżnej scenerii.


Wielu uczestników zimowych turnusów w Kaniach z chęcią wraca do tego miejsca latem na wakacje w siodle, by znów móc ciekawe spędzić czas w pięknych okolicznościach w nieco cieplejszym klimacie.
2020/01/28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.