Które formy aktywności fizycznej można uprawiać zimą? Co jest najlepsze?

Wraz z przyjściem zimy jakoś ciężej jest nam się zmusić do uprawiania sportu. Popadamy w marazm, raczej siedząc bezczynnie, lub też przed telewizorem, szukając kolejnych wymówek, aby nie uprawiać żadnego sportu. A przede wszystkim najbardziej przekonuje nas podstawowa wymówka, to znaczy jest zimno i nie ma warunków. Im wcześniej wyrwiemy się z takiego stanu, tym lepiej. Możliwości jest całkiem sporo.


sporty wodne
Bloger: troy_williams
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pewnie aura nie sprzyja bieganiu po parku, natomiast na pewno uda się pobiegać na bieżni w siłowni. Godzina takiego wysiłku da nam sporo. Przez to, iż możemy zmieniać stopnie trudności, łatwo wybierzemy coś dopasowanego do naszej kondycji. Jeśli nasze kanapowe lenistwo trwało dość długo, lepiej rozpocząć od szybkiego marszu na sam początek. W innym wypadku zakwasy następnego dnia mogą nas bardzo zniechęcić do takiej aktywności. Należy sprawdzić też inne urządzenia na siłowni, bo przecięż siłownia to nie tylko podnoszenie sztang. Spodobać może się nam jazda na rowerku czy wiosłowanie wzmacniające mięśnie na rękach i nogach.

Jeżeli zaciekawił Cię tego typu artykuł, sprawdź bez wahania ten świeży wpis (http://www.e-militaria.pl/ghost-international_76) - on również jest warty uwagi, więc z pewnością się nie rozczarujesz!

Z pewnością jeżeli nie biegi, to znajdziemy dla siebie odpowiednią formę aktywności.

Jeśli chcemy mieć taki rodzaj letniej aktywności, to dobrze będzie wyjąć z szafy, lub surfszola - nauka kitesurfingu jastarnia kupić rakietę do tenisa ziemnego i udać się na kryty kort. Jest ich na pewno przynajmniej parę w większym mieście. Prócz rakiety, dobrze nabyć własne piłki tenisowe, jakie bez problemu dostaniemy w sklepie sportowym. Prócz tego panowie mogą wybrać w takim punkcie buty tenisowe męskie, a panie model przeznaczony dla kobiet. Najlepiej poradzić się w takiej kwestii sprzedawcy, który wybierze nam odpowiednie obuwie - gdzie znajdę dobre piłki tenisowe. To podstawowe rzeczy, które trzeba mieć. Wybierając się na kort na pewno poczujemy maksymalny wysiłek, ale również frajdę z rywalizacji w czasie rozgrywek.


Novasport s.c.
Bloger: Philippe AMIOT
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Basen również okaże się świetnym wysiłkiem w zimowe, długie wieczory. Kontakt z wodą, jaka rozluźnia i relaksuje to coś wspaniałego. Niekoniecznie musimy od razu przepływać kilka długości basenu i wysilać się szczególnie. Dobrze poszukać basen, który oprócz basenów do pływania posiada też strefę z jacuzzi. Będziemy mogli posiedzieć i rozluźnić się trochę oraz zażyć wodnego masażu, jaki doskonale zrobi naszej skórze. Warto na pierwszy raz nie zniechęcać się wizją katorżniczego wysiłku, ale zachęcić się myślą o czymś co sprawi nam przyjemność. Jak właśnie wspomniane jacuzzi. Później można zamiennie zażywać różnego rodzaju form aktywności, na które akurat w konkretnym dniu mamy ochotę.
2020/07/28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.