Jaki typ opakowania zastosować dla towaru pojawiającego się na półkach?

Opakowania kartonowe i plastikowe powoli przechodzą do lamusa. Co je zastąpi na rynku?
Eksperci niepozostawianą wątpliwości. W najbliższej przyszłości rynek zdominują opakowania typu doypacks, już teraz coraz bardziej popularne. Jak wyglądają i co je charakteryzuje? Formą przypominają saszetki.

karton
Bloger: SalTheColourGeek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Są przyjemne w dotyku i bezpieczne. Mimo elastyczności, opakowania tego typu nie tłuką się i nie gniotą. Coraz chętniej decydują się na nie konsumenci, bo są lekkie ale dogodne w transporcie dzięki poręcznym uchom i zagłębieniom. Z kolei przedsiębiorcy się na nie decydują, bo są bardziej opłacalne w produkcji niż te plastikowe albo z kartonu. Opakowania typu doypacks świetnie sprawdzają się jako pojemniki na jedzenie albo artykuły chemiczne. Producenci wypełniają je choćby różnego typu sosami, przekąskami, ale także mydłem, żelami, kosmetykami. W trosce o komfort klientów niektóre opakowania mają praktyczne odkręcane korki. Idealnie nadadzą się na towary wielokrotnego użytku, jak np. zapas do płynnego mydła. Z kolei saszetki wypełniane produktami, które mogłyby się wysypać, zazwyczaj zamykane są na tak zwaną strunę. Ten typ zatrzasku chroni produkt też przed wilgotnością i nasłonecznieniem. Co więcej, ogromną zaletą omawianych opakowań jest ich dostosowany do wymogów nabywcy kształt.

Nie czekaj, zobacz tekst na witrynie (https://www.centrumhigieny.pl/pl/c/Noze-rzeznicze/192), która również Cię zaintryguje. Odnajdziesz tam m.in. wzmiankę o emocjonującej Cię tutaj kwestii.

Jeżeli przykładowo produkt dedykowany jest dzieciom, może mieć formę domowego zwierzątka. Oryginalna forma odróżnia opakowania doypacks spośród innych towarów na regale i efektywnie przyciąga wzrok konsumentów. Dostawcy (TVK - światłowód wrocław) oferują warianty w najróżniejszych kolorach, różniące się pod względem faktury i parametrów.


Inne artykuły

Czy wymiana filtra paliwa to trudna sprawa oraz dlaczego należałoby robić to co jakiś czas?

samochody - malowidło
Bloger: JOHN LLOYD
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Za odpowiednie działanie pojazdu odpowiadających jest bardzo dużo elementów, których praca nie w każdym przypadku jest zauważana.


Filtry paliwa dbają o to, aby podawane paliwo do jednostki napędowej wolne było od nieczystości oraz posiadało odpowiednią jakość.

Firmom, które wprowadzają swój produkt na rynek szczególnie warto zasugerować użycie opakowań typu doypacks. Wyróżnią się one na tle innych produktów na sklepowej półce, a zarazem wyjdą naprzeciwko oczekiwaniom konsumentów. Są łatwe w przemieszczaniu, bezpieczne dla dzieci i praktyczne w użytku (). Ich użycie to także przejaw nowoczesności firmy – opakowania z kartonu i plastiku wkrótce przejdą do historii.
2021/12/18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.