Niekiedy pojawia się wątpliwość, co będzie bardziej właściwe w sklepie – lada chłodnicza czy może regał? Jak myślisz, co lepiej wybrać?

Wielu posiadaczy osiedlowych sklepów spożywczych często nie wie, co wybrać, czy nabyć ladę chłodniczą, a może na regał? Jawi się też myśl, że prawdopodobnie najlepiej będzie jak się kupi oba urządzenia. Na pewno nie warto kupowaćna zapas dodatkowych urządzeń, bo wybór odpowiedniego urządzenia do chłodzenia pomoże w sprecyzowaniu wyposażenia oraz zaznaczenie formy na sprzedaż.

Lady chłodnicze są najlepsze do pracy na stanowiskach mięsnych, ale także wędliniarskich i nabiałowych. Czyli zawsze tam, gdzie produkty dobrane przez klienta kraja, waży i wydaje sprzedawca.

Jeśli ciekawi Cię tematyka przedstawiana w niniejszym tekście, sprawdź pełną ofertę (https://www.robak.konin.pl/oferta/przenosniki-tasmowe), a z pewnością będzie ona dla Ciebie warta uwagi.

Lady chłodnicze umożliwiają na wystawienie na jednej poziomej płaszczyźnie wystawowej dużą liczbę artykułów, do jakich dostęp będzie miała tylko personel. Kupujący zaś oglądają je przez szybę frontową i zamawiają wybrane produkty u kierownika sklepu. Sprzęt takie mają często kolejną komorę do przechowywania, dzięki nie personel łatwiej może wypełnić braki na wystawie.
sklep spożywczy
Bloger: hi-tlz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Regały chłodnicze pozwalają z kolei na ekspozycję towarów wymagających niewielkiej temperatury w sklepach samoobsługowych. Artykuły są wystawiane pionowo na regałach, w ten sposób regał zabierze na pewnoo mniej miejsca niż lada. Klienci sami dokonują wyboru decydując się na produkty, które ułożone są na regale. Równocześnie w taki sposób można zbywać jedynie produkty spożywcze w opakowaniach, takich jak butelki, kartony, kostki. Do najpopularniejszych krajowych producentów witryn i regałów automatyczne systemy magazynowe chłodniczych można zaliczyć Mawi, Cebea oraz Rapa. Jak więc można zauważyć to czy zdecydujemy się na ladę chłodniczą czy może regał, zależy od licznych czynników. Przede wszystkim musimy ustalić, co będziemy zbywać i jakiej wielkości będzie nasz sklep.


Inne artykuły

Działania łączące się z obróbką cieplną stali – kilka ważnych informacji

Wyżarzanie
Bloger: Aaron Muszalski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Procesy jak np. obróbka cieplna metali nie są powszechnie znane. Nazwa ta będzie najprawdopodobniej nieobca tylko zespołowi profesjonalistów. Pełen proces odbywa się w urządzeniu do wyżarzania. Największa temperatura opisywanego sprzętu sięga niemal półtora tysiąca stopni Celsjusza. Czynność ta opiera się na nagrzaniu elementów stalowych do określonego poziomu, a później powolnym zmniejszaniu temperatury.

Jeżeli mamy sklep mięsny to kłopotu w zasadzie nie ma, bo wiadomo, że liczą się dobre lady chłodnicze. Jeśli zaś posiadamy sklep spożywczy, to zdecydowanie kupimy ladę chłodniczą, ale prawdopodobnie regał teżbędzie potrzebny. Wszystko zależy od wielkości naszego sklepu, bo przecież większy sklep, a do tego samoobsługowy to zdecydowanie większe okazje ekspozycyjne i aranżacyjne. Najlepiej tego typu sprzętu poszukać online wpisując na przykład w wyszukiwarkę frazę lady chłodnicze Poznań.
2019/09/24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.