Wykorzystywane technologie transportu w fabrykach fabrycznych

Współczesne fabryki to miejsca, w których możesz znaleźć dużo maszyn.


Pewna część z nich nie jest przystosowana do fabrykowania produktów, lecz ich przewożenia.


pomieszczenia
Bloger: Didriks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Wakacje poza krajem - dlaczego nie? Bułgaria, Cypr lub Costa Brava last minute to oferta niedrogiego wyjazdu

Sylwester 2012/2013
Na podstawie danych z: ruszajwpolske.pl
Co roku jeździcie nad polskie morze obawiając się, że nie traficie na dobrą pogodę? Może już czas, aby wyruszyć gdzie indziej?
By maszyny mogły transportować ciężary, nieodzowne jest ich wyposażenie w szereg elementów. przyrządy przystosowane do transportu produktów muszą być przy tym wyposażone w przenośnikowe taśmy. Surowiec, z którego je wyprodukowano, ma przy tym niebagatelne znaczenie. Na przykład w przypadku przemysłu spożywczego taśmy przenośnikowe powinny mieć odpowiednie atesty, a to dlatego, że mają one styczność ze spożywczymi wyrobami.

Jeśli zaciekawił Cię opisywany artykuł, zobacz ponadto ten link. To bez wątpienia ta witryna, na której odnajdziesz inne tego typu informacje!

Podobnie jest w wypadku przemysłu paliwowo-energetycznego. Używane np. w kopalniach taśmy przenośnikowe powinny być wytrzymałe na tarcie oraz nie mogą być łatwopalne. Albowiem w zakładach produkcyjnych swoje miejsce znajdują przeróżne maszyny umożliwiające przemieszczać surowce oraz gotowe produkty, to propozycja fabrykantów takich wyrobów jest naprawdę obszerna.


mobilna suwnica hydrauliczna
Bloger: Michael Pollak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jednym z urządzeń stosowanych do przemieszczania produktów jest tzw. mobilna suwnica hydrauliczna. Jest ona przeznaczona do przesuwania a także podnoszenia ciężkich fragmentów fabrycznych o wadze nawet do 725 ton do wysokości ponad ośmiu metrów. Suwnica owa dzięki ruchliwości na własnym torze jezdnym ma możliwość przewozu podwieszonego ekwipunku w obu biegach równoległych do toru.


Układ ślizgowy na belkach nośnych suwnicy umożliwia przesuw ekwipunku poprzecznie do swego toru jazdy.

Skoro chcesz znaleźć też inne takiego typu materiały, to być może wskazówki z witryny, które tutaj są zamieszczone okażą się dla Ciebie wartościowe.

System pracować może właściwie w każdych warunkach, tak na placach budów jak także halach produkcyjnych.
2019/08/05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.