Widlak - który kupić?

Widlaki to doskonałe urządzenia pracy w ogromnych marketach, składnicach bądź na wielu placach budowy. Wielka rozpiętość dostępnych typów napędu, bądź parametrów technicznych wózków widłowych sprawia, iż przedsiębiorcy nie zawsze wiedzą, jaki konkretnie wariant widlaka wybrać.
sieci
Bloger: włodi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


sezon


Tym samym podpowiadamy, iż najczęściej selekcjonowanym wózkiem widłowym przez naszych przedsiębiorców będzie wózek widłowy - (dantruck) czołowy, którym możemy unieść dwie tony ładunku na wysokość do trzech metrów. Które jeszcze widlaki wybierają nasze przedsiębiorstwa? Z przeprowadzonej analizy wynika, że drugi pod względem powodzenia jest widlak paletowy prowadzony, o który pyta 9% zaciekawionych. Eksploatatorzy nieraz wskazywali także indywidualnie inne typy wózków widłowych, które będą im potrzebne, między innymi wózki podwieszane czy podnośnikowe do których z łatwością pozyskamy części Heden.


heden
Bloger: włodi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Najbardziej popularne są widlaki spalinowe na gaz. Zbliżona ilość użytkowników poszukuje zarówno widlaków spalinowych na olej napędowy, jak i zasilanych elektrycznie. Indywidualne firmy rozważają również zaopatrzenie się w narzędzie z zasilaniem ręcznym. Wybór typu napędu widlaka jest niezwykle często zdeterminowany przez jego zastosowanie, np. wózki elektryczne, jakie są stosowane w chłodniach przez wzgląd na to, iż służą do przewozu żywności i w innych zamkniętych halach dzięki temu, że nie emitują spalin. Znakomita większość firm kupuje w większości wypadków jeden widlak.
Firmy potrzebujące 2 widlaków stanowią zaledwie 6% wszystkich zapytań, natomiast pozostałe zapytania złożone zostały przez przedsiębiorstwa, jakie potrzebują co najmniej trzech wózków. Najczęściej wybierane akcesoria to części marki Dantruck.
2022/11/30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.