Jakim sposobem kupić kamery dla sportowców?

Szaleństwa na desce – w zimie i w lecie – możemy uwiecznić na filmie. Nowatorskie możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze łatwo można kupić całkiem fachowy sprzęt. Kupując kamerę, zazwyczaj trzeba oznaczyć jej cel. Jeżeli potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy szukać w konkretnych modelach.
Wiadomo, że koszt jest najczęściej istotną przeszkodą, ale w tym wypadku też trzeba określić, jak profesjonalny sprzęt kupujemy. Kamera do robienia w pewnym sensie portfolio sportowych osiągnięć musi być naturalnie lepsza niż ta, która ma służyć jedynie pamiątkom z wypadów w góry. Istotne jest to, gdzie mamy w planach zamieszczać filmy. Do internetu bez problemu mogą być kamery SD, ale to HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro Hero 3+ Black .

Kamery sportowe są niewielkie i poręczne, zazwyczaj warto kupować wodoodporne modele.

Jeżeli pragniesz rozszerzyć swą wiedzę z ten temat, to namawiam do mej witryny. Trzeba kliknąć w moje łącze (https://strefa3l.pl/szczecin/santocka/) i gotowe.

Nie ukrywajmy, że musimy je dobierać do rodzaju dyscypliny. Inną kamerę kupią rolkarze, a inną motocykliści. Kamera mocowana do kasku, w górach bez wątpienia musi być trwała.

Kamera GoPro Hero3
Na podstawie danych z: http://kamerynakask.pl/
Oczywiście typ mocowania ma tu spore znaczenie, bo kamery narciarskie z kolei można przypiąć do okularów. Do motorowych ekscesów idealnym rozwiązaniem może okazać się kamera GoPro HD HERO2, jednak na deskorolkę możemy wybrać już coś zupełnie w innym stylu. Sportowe sprzęty do filmowania są wstrząsoodporne, możemy kupić też szerokokątne – specjalnie do szerokich ujęć. Oferta jest spora (szerzej tu: ).


Inne artykuły

Rozpoczynając przygodę ze sportem kapitalnym pomysłem będzie bieżnia marki Kettler

sprzęt sportowy
Bloger: Health Gauge
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Moda na praktykowanie sportu i zdrowy tryb życia dzisiaj wprost kwitnie i wyjątkowo wpływa na postęp branż z tym związanych. Zarówno siłownie jak i fabrykanci sportowego sprzętu przykładają wszelakich starań, by jak najdokładniej sprostać wymaganiom które stawiają im ludzie chcący funkcjonować dynamicznie.

Kamery sportowe nie w każdej sytuacji są jednak zaprojektowane dla amatorów, stąd też są adresowane do fanów mocnych wrażeń i sportów ekstremalnych. Niełatwo ukryć, że producenci często koncentrują się głównie na tym, że najlepsze nagrania to te, szczególnie dynamiczne. Wtedy też nie widać pomyłek i wielu wad, bo liczy się wrażenie. Warto też kupować sprzęt z opcją zapisywania trasy zjazdowej, dzięki GPS-owi, który może być wbudowany w kamerę. Całość zależy od ograniczeń cenowych, bo bywają kamery faktycznie skierowane są głównie do hobbystów.
2020/02/10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.